Ile czeka osoba fizyczna na dofinansowanie od momentu złożenia wniosku?

zibizz1

Pionier e-mobilności
Super, dzięki za info, właśnie chciałem od razu przy zakupie polisy, żeby potem nie robili problemu przy zmianie.
Przy zmainie nie robią problemu, ale to dodatkowy kontatk, mi np wystawili oryginalną polise na zły VIN i potem prosiłem o poprawkę
 
Trzeba pilnować wszystkich. Od pracowników Tesli, po ubezpieczyciela do funduszu;) Dobrze im wysłać już wniosek bez błędów, bo podobno kontakt z nimi jak z salonem w Ząbkach:)
 

Kuba K.

Posiadacz elektryka
Trzeba pilnować wszystkich. Od pracowników Tesli, po ubezpieczyciela do funduszu;) Dobrze im wysłać już wniosek bez błędów, bo podobno kontakt z nimi jak z salonem w Ząbkach:)
Uczą się od najlepszych ;)
 

wartur

Nowy na Forum
Witam, mam pytanie odnośnie podpisania umowy otrzymałem wiadomość z linkiem do wizualizacji wniosku takiej treści
Informuję, że NFOŚiGW podjął decyzję o dofinansowaniu Pani/Pana przedsięwzięcia polegającego na zakupie pojazdu zeroemisyjnego, na podstawie wniosku o dofinansowanie zarejestrowanego w Funduszu pod numerem .... z dnia 2023-01-31, złożonego w ramach programu priorytetowego Mój elektryk.
Oświadczenie woli ze strony NFOŚiGW oraz wizualizacja umowy dotacji znajdują się pod adresem

Po otwarciu tego linku są dwa dokumenty w pdf.
Czy trzeba to podpisywać i odsyłać czy czekać na kolejną wiadomość, bo nie ma tam żadnej informacji co dalej, cesje polisy już im przesłałem...
 

Michal

Moderator
Z NFOŚ umowę podpisuje BOŚ, a Ty z BOŚ.
 

Michal

Moderator
Chyba nawet raczej polecony.
 

Michal

Moderator
Przepraszam mieszam - u mnie tak było poprzez leasing.
 
Top