Ile czeka osoba fizyczna na dofinansowanie od momentu złożenia wniosku?

elektryk

Pionier e-mobilności
Dzisiaj tj. 09.05.2023 otrzymałem informację o dotacji. Jednocześnie w mailu jest informacja, że mam dostarczyć cesję polisy AC pomimo jej dołączenia od razu do wniosku. Przesłałem ponownie wskazując w którym punkcie polisy się znajduje. Zobaczymy co dalej.
Też dzisiaj dostałem dokładnie to samo - też z mailem o wysłaniu cesji z polisy pomimo, że dołączyłem ją do wniosku.

W umowie jest, że czas się liczy od przesłania "kompletu dokumentów" - więc udają, że nie dostali, żeby wypłacić później :)

Dzwoniłem do nich, ale powiedzieli mi że mam wysłać jeszcze raz nawet jeśli cesja była dołączona do wniosku.
 

damsas-40

Zadomawiam się
Też dzisiaj dostałem dokładnie to samo - też z mailem o wysłaniu cesji z polisy pomimo, że dołączyłem ją do wniosku.

W umowie jest, że czas się liczy od przesłania "kompletu dokumentów" - więc udają, że nie dostali, żeby wypłacić później :)

Dzwoniłem do nich, ale powiedzieli mi że mam wysłać jeszcze raz nawet jeśli cesja była dołączona do wniosku.
Tak zrobiłem.
 

damsas-40

Zadomawiam się
Dzisiaj tj. 09.05.2023 otrzymałem informację o dotacji. Jednocześnie w mailu jest informacja, że mam dostarczyć cesję polisy AC pomimo jej dołączenia od razu do wniosku. Przesłałem ponownie wskazując w którym punkcie polisy się znajduje. Zobaczymy co dalej.
Czy ktoś dostał już dofinansowanie po otrzymaniu pozytywnej decyzji o dotacji w maju br. ? U mnie od 9 maja cisza…
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Państwo z dykty. Rozmowa jak za czasów PRL "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"

Dzwonię do nich dzisiaj, czekam 44 minuty na połączenie i po przedstawieniu sprawy, pani najpierw próbuje mi wmówić, że dokumenty nie zostały podpisane ani przeze mnie, ani przez zarząd NFOŚiGW, gdy to się nie udaje, prosi o czekanie. Powraca po paru minutach i informuje, że potwierdzenie cesji wpłynęło do nich 5 czerwca, mówię "o Boże, ale to jest dzisiaj, a ja je wysłałem 1 maja", a ona "nie o Boże, dostaliśmy dzisiaj" i tyle sobie pogadałem. Kiedy przelew? "w ciągu 3 tygodni, bo mamy skomplikowane procedury księgowe", licząc od kiedy? "od dzisiaj". Proszę panią, państwo z dykty, do widzenie, "do widzenia". I tyle.
 
Last edited:
Top