Jak tam Wasze wnioski (firmowe, bez leasingu)?

Cav

Pionier e-mobilności
Dostał już ktoś decyzję, dla wniosku złożonego na firmę (złożonego samemu w funduszu, nie przez leasing)?
 

boa

Zadomawiam się
Spodziewam się, ze wątek może zacząć żyć już w marcu, bo dopiero przecież w lutym PKO Leasing zaczęło operacyjnie obrabiać ME. Powoli dojdą kolejne firmy i się ruszy. Ale swoje 20 dni roboczych trzeba odstać ;))
 

boa

Zadomawiam się
Ja wniosek złożyłem w grudniu :(
To trochę więcej niż 20 dni minęło.
I nie masz żadnego odzewu? W jakim modelu to robisz - tzn kupiłeś za gotówkę i złożyłeś kwity czy przez jakaś instytucje finansowa? Bo to aż dziwne, ze od grudnia… masz potwierdzenie, ze przyjęli wniosek? Bo jak poprawnie złożony, to tylko moglo wydarzyć się jego zgubienie… może trzeba im jakoś przypomnieć się? :)
 

PiotrS

Posiadacz elektryka
Tak, ostatecznie kupiłem za gotówkę.
Mam potwierdzenie przyjęcia wniosku.
Po miesiącu dostałem takie coś:

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie programem Mój elektryk. Państwa wniosek został zarejestrowany w naszym systemie pod numerem xxxxxxxxxx (numer techniczny: xxxxxxx) z dnia 2021-12-29 i przekazany do weryfikacji.

O dalszym postępowaniu będziemy informowali Państwa w kolejnych wiadomościach e-mail.

Każdy wniosek o dofinansowanie składany w programie priorytetowym Mój elektryk jest rozpatrywany indywidualnie. W ramach prowadzonego postępowania wyjaśniane są wszystkie wątpliwości oraz uchybienia zawarte we wniosku. Zespół weryfikujący wnioski dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej zakończyć procedowanie danego wniosku.

Status wniosku możesz sprawdzić na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl.

TA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE. PROSIMY NA NIĄ NIE ODPOWIADAĆ.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Spodziewam się, ze wątek może zacząć żyć już w marcu, bo dopiero przecież w lutym PKO Leasing
Przecież pisałem wyraźnie - ten wątek NIE MA DOTYCZYĆ leasingów.
Na leasingi jest osobny, proszę się tego trzymać.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Bardziej mi chodzi o sygnały, że komuś już coś obrobili na tej ścieżce, a u innych cisza.
Do jeżdżenia z naklejką aż tak bardzo mi się nie spieszy.
 
Top