Jak tam Wasze wnioski (firmowe, bez leasingu)?

wiktor

Posiadacz elektryka
Upoważnienie/pełnomocnictwo do podpisania wniosku o dofinansowanie - tutaj jeśli wypełniamy wniosek sami, piszemy oświadczenia, że wniosek wypełniamy sami i dołączamy.

Tutaj wystarczy na kartce papieru napisać NIE DOTYCZY, jeżeli nikogo nie upoważniamy i zeskanować + załaczyć.
 

ezdrasz

Nowy na Forum
Czy ktoś wie jak po zakończeniu okresu trwałości przesłać do NFOSiGW wymagane oświadczenia o spełnieniu wymogów i przebiegu pojazdu w ostatnim dniu okresu trwałości ?
 

Sventevith

Nowy na Forum
Wniosek składałem w lipcu, 12 września dostałem maila aby podpisać wniosek podpisem elektronicznym oraz wysłać: "Skan dowodu potwierdzajacego powiadomienie ubezpieczyciela o uznaniu cesji praw z polisy na rzecz NFOŚiGW należy dostarczyć tylko i wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej na adres email:
[email protected]". Umowę, podpisałem skan wysłałem.

20 września otrzymałem następującego maila:
"Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w związku z uszczegółowieniem warunków umowy nr XXXX będącej następstwem pozytywnej oceny Państwa wniosku o dofinansowanie numer XXXX (numer techniczny: XXXX) z dnia 2023-07-11została podpisana. Podpisana umowa do pobrania znajduje się pod adresem: XXXX
Wypłata środków nastąpi po ustanowieniu zabezpieczeń należytego wykonania warunków umowy. W celu ustanowienia zabezpieczeń będzie kontaktował się z Państwem pracownik NFOŚiGW.
"

Teraz dwa pytanka:
1) Kasa przyszła w październiku ale nikt do dziś się zemną nie kontaktował. Czy tak ma być nie powinien dostać jakiejś naklejki ?
2) Jak wygląda rozliczenie wniosku po 2 latach ?

Dodzwonić do NFOŚiGW mi się nie udało :) Po kilku razach i czekaniu ponad godzinę sobie odpuściłem.
 

daniel

Señor Meme Officer
Teraz dwa pytanka:
1) Kasa przyszła w październiku ale nikt do dziś się zemną nie kontaktował. Czy tak ma być nie powinien dostać jakiejś naklejki ?
2) Jak wygląda rozliczenie wniosku po 2 latach ?
Naklejkę kupujesz sam taką jak pasuje do samochodu. Biała lub przezroczysta. Jak dostałeś kasę to naklejka powinna być na aucie. :p
Mi pasuje miejsce na prawych drzwiach z przodu u góry pod lusterkiem. Na białym samochodzie nie kłuje w oczy tak jak myślałem, że będzie to robić.

Do naklejania polecam umyć to miejsce i przygotować sobie coś płaskiego. Ja to robiłem kartą RFID od Greenwaya, bo się nie przygotowałem. :p Chodzi o to, że jak przyklejasz to trzeba sukcesywnie usuwać bąble powietrza, żeby naklejka równo leżała.
 

KrzysztofFly

Moderator
Naklejkę kupujesz sam taką jak pasuje do samochodu. Biała lub przezroczysta. Jak dostałeś kasę to naklejka powinna być na aucie. :p
Mi pasuje miejsce na prawych drzwiach z przodu u góry pod lusterkiem. Na białym samochodzie nie kłuje w oczy tak jak myślałem, że będzie to robić.

Do naklejania polecam umyć to miejsce i przygotować sobie coś płaskiego. Ja to robiłem kartą RFID od Greenwaya, bo się nie przygotowałem. :p Chodzi o to, że jak przyklejasz to trzeba sukcesywnie usuwać bąble powietrza, żeby naklejka równo leżała.
A ja polecam przyklejać na mokro, jest dużo łatwiej, prościej i efekt lepszy. Łatwiej jest umiejscowić i wypoziomować naklejkę, że o pęcherzach nie wspomnę.
Ja na jednym kleiłem na sucho, na drugim na mokro, więc mam porównanie ;).
 

DuzyGolden

Nowy na Forum
Podpisałem umowę za pomocą jednorazowego podpisu mSzafir i wysłałem emailem na adres: [email protected]

Dziś dostałem maila, aby pobrać umowę. W jaki sposób ją pobrać, aby coś tam im się odkliknęło w systemie?

Pytanie do osób, które podpisały umowę w ten sposób i wysyłały mailem: Jak to rozwiązaliście?
 

electricar

Zadomawiam się
Czy do podpisania wniosku konieczny jest podpis mszafir ?? Nie może być inny podpis z autenti np ???. Gotowy i zaakceptowany mam wniosek ale utknąłem na podpisie. Bo mszafir wymaga do weryfikacji 4 banków ktorych nie mam, a KIR do potwierdzenia danych mam 150 km w jedną stronę. Żeby zrobić tego mszsfira.
 

KrzysztofFly

Moderator
Czy do podpisania wniosku konieczny jest podpis mszafir ?? Nie może być inny podpis z autenti np ???. Gotowy i zaakceptowany mam wniosek ale utknąłem na podpisie. Bo mszafir wymaga do weryfikacji 4 banków ktorych nie mam, a KIR do potwierdzenia danych mam 150 km w jedną stronę. Żeby zrobić tego mszsfira.
Nie musi być mSzafir, może być jakikolwiek podpis kwalifikowany.
 
Top