Jak tam Wasze wnioski?

Big0s

Nowy na Forum
PKO sprzedało mi leasing bez pierwszej wpłaty. Ze względu na optymalizację podatkową wyższa wpłata była w kolejnych miesiącach. Teraz mam problem z dofinansowaniem, dostałem odmowę bo gdy nie było pierwszej wpłaty, to dopłata nie przysługuje. Wychodzi na to że sam powinienem wszystko wiedzieć. Czy ktoś miał podobnie? Jak z nimi walczyć?
 

krzyss

Pionier e-mobilności
PKO sprzedało mi leasing bez pierwszej wpłaty. Ze względu na optymalizację podatkową wyższa wpłata była w kolejnych miesiącach. Teraz mam problem z dofinansowaniem, dostałem odmowę bo gdy nie było pierwszej wpłaty, to dopłata nie przysługuje. Wychodzi na to że sam powinienem wszystko wiedzieć. Czy ktoś miał podobnie? Jak z nimi walczyć?
Nic nie zrobisz.
Takie przepisy o doplatach.
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Czy ja dobrze widzę, że ścieżka bankowa wyczerpie się najpóźniej do lipca?
 

Attachments

  • Screenshot_20240422_161710_Chrome.jpg
    Screenshot_20240422_161710_Chrome.jpg
    129 KB · Liczba wyświetleń: 32

Big0s

Nowy na Forum
@krzyss Dzięki za odpowiedź.
Tak, wiem. Pytanie czy ktoś szarpał się z firmą leasingową, bo to ich pracownik wprowadził mnie w błąd. Najchętniej zerwałbym umowę leasingu z winy Finansującego i wziął nowe auto :(
 
Last edited:

kamil944

Nowy na Forum
Wniosek złożony w połowie listopada przez Stellantis Financial Service, a samochód wciąż na placu u dealera. Nie mogę go odebrać przed podpisaniem umowy, która podobno ma być gotowa dopiero 28 maja. Śmiech na sali z tymi wnioskami i stellantisem.
 

adamusek

Posiadacz elektryka
Wniosek złożony w połowie listopada przez Stellantis Financial Service, a samochód wciąż na placu u dealera. Nie mogę go odebrać przed podpisaniem umowy, która podobno ma być gotowa dopiero 28 maja. Śmiech na sali z tymi wnioskami i stellantisem.
dlatego polecam taki leasing który wykłada kasę na dotację (koszt ok 200zl/mc) a my jeździmy sobie autem od razu bez czekania miesiącami.
 
Top