Jak tam Wasze wnioski?

faktory

Fachowiec
Auto odebrane w Lipcu 2023 i nadal tylko wniosek - cisza - zaraz będzie rok !!!
A cokolwiek jakieś potwierdzenie, że tam "wniosek został oceniony pozytywnie podczas oceny formalnej" czy tak nic zupełnie nic?
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Ja zgodnie z obietnicą dostałem umowę (przypominam wniosek w połowie grudnia) - teraz czekam na przelew 💰
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Dzisiaj się dowiedziałem od mojego opiekuna, że pewnie jeszcze sobie poczekam gdyż inny jego klient dostał umowę ponad 3 miesiące temu i czeka … może jak wpłyną te miliardy z KPO to coś się ruszy?
 

cichy_gda

Nowy na Forum
Dzisiaj się dowiedziałem od mojego opiekuna, że pewnie jeszcze sobie poczekam gdyż inny jego klient dostał umowę ponad 3 miesiące temu i czeka … może jak wpłyną te miliardy z KPO to coś się ruszy?
Ja umowa mam podpisana w Listopadzie 2023, auto odebrane w sierpniu, a kasy dalej ani widu ani słychu;(
 

adamusek

Posiadacz elektryka
Rozmawiałem z agentem wczoraj ocenia realny czas oczekiwania na 6-7 miesięcy ale niektóee leasingi wprowadzają dodatkowe opóźnienia i robi się 10 miesięcy czy nawet rok.
 

Jogur

Fachowiec
- odbiór auta 10.2023
- leasing PKO ściemnia, że już za chwilę wszystko wyśle
- kilka razy podjeżdżam poprawiać ich błędy (nie ten druk, zła kwota o 2 grosze, itp)
- 2 miesiące pisania co z wnioskiem - "oni nic nie wiedzą to wie BOŚ", "BOŚ nie jest od kontaktów z beneficjentem tylko leasing" i takie piertolenie obu stron
- leasing przyznaje, że wysłał do BOŚ umowę z moimi podpisami 22.02.2024 !!
- BOŚ odsyła podpisaną umowę w marcu, bodajże 12.03.2024
- zaczynam kopać BOŚ po kostkach o przelew na podane w umowie konto, moje konto a nie leasingu
na razie cisza.
 
Top