Jak tam Wasze wnioski?

krzyk

Zadomawiam się
Ja dostałem zwrotkę bo mistrzowie z funduszu nie potrafią znaleźć obu podpisów elektronicznych na pełnomocnictwie. Ja jeszcze raz sprawdziłem i są oba podpisy.

No nic, trzeba pójść w stronę "analogową" i podpisać długopisem :)
 

figarek

Nowy na Forum
Cześć, ile czekaliście na podpisanie umowy? Wniosek został złożony początkiem lutego przez leasing (EFL), do tej pory cisza.
Ja proces z EFL rozpocząłem w październiku 23 a tydzień temu dostałem podpisaną przez BOŚ umowę z nalepką.... jeszcze tylko miesiąc, dwa i pewnie kasa też wpadnie.
Niestety trochę to trwa ale u mnie droga była bardziej wyboista z różnych względów ;-)
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Gdyby nie forum, to pewnie czekałbym jeszcze. Ale tak, napisałem do EFL i okazało się, że umowa się znalazła.
 

chris89

Fachowiec
Witam na forum, to takie problemy mając korzystając z możliwości zapłacenia wkładu przez BOŚ dla leasingu macie?

Zamówiłem 3Perf, wkładu chcę 10%, zamrozić swoje w sumie mogę. Zwłaszcza, że 10% to 24 brutto, a BOŚ mi odda 27 netto ;], biorę na 100% vat, to tylko firma. Będzie potem na dwie raty.

Ale jak macie ogólnie bank, który wkład weźmie na klatę i sobie tam doliczyć do leasingu kilka stów to bym skorzystał.

Złożyłem zapytania do santander, CA, PKO BP (sugerowane przez tesle) oraz mój bank. Jednak to tylko zapytania ofertowe, chcę zebrać więcej ofert i porównać. Jaki bank jeszcze polecicie?

A może jakiegoś brokera ogarniętego?
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Witam na forum, to takie problemy mając korzystając z możliwości zapłacenia wkładu przez BOŚ dla leasingu macie?

Zamówiłem 3Perf, wkładu chcę 10%, zamrozić swoje w sumie mogę. Zwłaszcza, że 10% to 24 brutto, a BOŚ mi odda 27 netto ;], biorę na 100% vat, to tylko firma. Będzie potem na dwie raty.

Ale jak macie ogólnie bank, który wkład weźmie na klatę i sobie tam doliczyć do leasingu kilka stów to bym skorzystał.

Złożyłem zapytania do santander, CA, PKO BP (sugerowane przez tesle) oraz mój bank. Jednak to tylko zapytania ofertowe, chcę zebrać więcej ofert i porównać. Jaki bank jeszcze polecicie?

A może jakiegoś brokera ogarniętego?
Jak wplacisz tylko 24k to nie dostaniesz dofinansowania w leasingu.
Wplac minimum 27
 
Top