Ryś

Zadomawiam się
W sumie dziwię się pisiorom, że realizują ten program, bo przecież większość ludzi którzy korzystają z tych dotacji to są wrogowie PiS.
Przecież w wielu innych celach, które są wytyczane przez EU, to wprost PiS mówi nie i ich nie realizuje.
O co kaman?
Macie jakieś przemyślenia, bo są wybory, a co po nich?
Może myślą, że jeśli dali mi kasę to na nich zagłosuję?
 

Ryś

Zadomawiam się
Coś temat ucichł, pytanie: ktoś rozwiązał problem z brakującym asystentem parkowania?
Faktycznie temat ucichł...
Rozmawiałem już z czterema przedstawicielami Jeepa i za każdym razem kończy się niczym!
Odpowiadają, że zajmą się tym tematem i potem cisza. Chyba to ich przerasta i nie wiedzą jak z tego wybrnąć.
 

ArturKorzen

Zadomawiam się
Pytanie kto ładował się na DC -> jaki był max prąd (kW)? Niby ma być 100kW, ja raz się ładowałem to doszło do 80 kW a potem spadło do 60 kW.
Stacja GreenWay 140kW, było pusto, ja sam na ładowarce.

Doładowałem się 10 minut, 12,2 kWh pobrane. Liczyłem, że postój na te 10-20 minut więcej kWh wpadnie do baterii ;)
 

p0li

Pionier e-mobilności
jesli platforma jest ta sama co w eC4 czy pugach to spokojnie dojdziesz do 99lW - ale latem i przy SOC w okolicach 5% (ciepla i glodna bateria)
 

Ryś

Zadomawiam się
A jakie opony zimowe zakładacie do Avengera?
Ja przy zakupie od razu dałem sobie założyć całoroczne Pirelli Cinturato All Season.
Na tą chwilę to chyba najlepsze na rynku opony całoroczne w tym rozmiarze.
Przez lato było ok. Zimą - zobaczymy, Avenger jest o połowę cięższy...
Mój wybór jest prosty - po co mam kupować drugi zestaw opon + felgi + czujniki, i płacić 2 razy do roku za wymianę?
Wychodzę z założenia, że takie dwa zestawy kół wystarczyłby mi na 6-8 lat użytkowania. Zamiast tego po 3-4 latach mogę sobie kupić nowe całoroczne i oczywiście raz do roku zrobić ich przegląd w wyważeniem. Miej kłopotów a i zimy w Polsce już nie te...
Nie jest to moja pierwsza przygoda z takimi oponami. Przez 5 lat moja Corsa jeździła na całorocznych Firestonkach po Europie wzdłuż i w szerz, w każdych możliwych warunkach - zima/lato, góry/doliny - nie mam żadnych uwag! Mimo pięciu lat użytkowania opony wyglądają jeszcze całkiem dobrze.
 

paradox

Pionier e-mobilności
Ja przy zakupie od razu dałem sobie założyć całoroczne Pirelli Cinturato All Season.
Na tą chwilę to chyba najlepsze na rynku opony całoroczne w tym rozmiarze.
Przez lato było ok. Zimą - zobaczymy, Avenger jest o połowę cięższy...
Mój wybór jest prosty - po co mam kupować drugi zestaw opon + felgi + czujniki, i płacić 2 razy do roku za wymianę?
Wychodzę z założenia, że takie dwa zestawy kół wystarczyłby mi na 6-8 lat użytkowania. Zamiast tego po 3-4 latach mogę sobie kupić nowe całoroczne i oczywiście raz do roku zrobić ich przegląd w wyważeniem. Miej kłopotów a i zimy w Polsce już nie te...
Nie jest to moja pierwsza przygoda z takimi oponami. Przez 5 lat moja Corsa jeździła na całorocznych Firestonkach po Europie wzdłuż i w szerz, w każdych możliwych warunkach - zima/lato, góry/doliny - nie mam żadnych uwag! Mimo pięciu lat użytkowania opony wyglądają jeszcze całkiem dobrze.
mam te oponki juz 3 sezon i nie narzekam ale lepsze były uniroyale all season expert( chyab tak się nazywały) przynajmniej lepiej trzymały na mokrym
 
Top