inter

Pionier e-mobilności
Pożyjemy zobaczymy. Trochę już takich zapowiedzi w swoim życiu widziałem.
Świat mobile, teraz samymi zapowiedziami żyje, ale Smart #1 jest już od kilkumiesięcy dostępny. A w lepszej europie ma byc jeszcze #3. Więc sprzedaż się rozłoży na dwa modele.
 
Last edited:

KrzysztofFly

Moderator
Tylko że gość może sobie mówić, że lepiej wybrać Smarta #1, skoro one są u nas niedostępne. U nas w segmencie B możemy wybrać auto na platformie stellantis, jeśli to komuś nie pasuje to dla odmiany może wybrać auto na platformie stellantis a dla zdesperowanych zostają auta na platformie stellantis. Koniec wyboru w segmencie B. Ewentualnie EX30, którego jeszcze nie ma.
Nie no przecież można jeszcze wybrać Renault Zoe, w cenie 180-200k to przecież jak za darmo🤣🤣🤣.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Od ręki to i Soula kupisz, który od dobrych kilku miesięcy jest już niemożliwy do zamówienia. Tak czy inaczej - nie liczę używek, demówek, samochodów stojących na placu, tylko najnormalniejsze w świecie zamówienie konfiguracji pod siebie. W segmencie B są stellantisy i ewentualnie EX30. Tyle.
 

KrzysztofFly

Moderator
Wreszcie doczekałem się wpłaty z Narodowego Funduszu!!!
Czyżby takie dobre wieści to tylko przed wyborami...
Gratulacje !!!
Dobrze by było, gdybyś także podzielił się tą informacją w odpowiednim dziale (osoba fizyczna, jdg, ścieżka bankowa)
https://forum.elektrowoz.pl/forums/doplaty-do-aut-elektrycznych-moj-elektryk-nfosigw.54/
Najczęściej tam szukają takich informacji, ludzie w podobnej sytuacji. Więc jeśli możesz to dopisz, kiedy złożyłeś wniosek, podpisałeś umowę i dostałeś wypłatę.
 

Ryś

Zadomawiam się
Gratulacje !!!
Dobrze by było, gdybyś także podzielił się tą informacją w odpowiednim dziale (osoba fizyczna, jdg, ścieżka bankowa)
https://forum.elektrowoz.pl/forums/doplaty-do-aut-elektrycznych-moj-elektryk-nfosigw.54/
Najczęściej tam szukają takich informacji, ludzie w podobnej sytuacji. Więc jeśli możesz to dopisz, kiedy złożyłeś wniosek, podpisałeś umowę i dostałeś wypłatę.
Wniosek złożyłem 22 lipca, jestem osobą fizyczną, samochód kupiony za gotówkę. Na pieniądze czekałem niecałe 3 miesiące.
 

KrzysztofFly

Moderator

ELuk

Pionier e-mobilności
W sumie dziwię się pisiorom, że realizują ten program, bo przecież większość ludzi którzy korzystają z tych dotacji to są wrogowie PiS.
Przecież w wielu innych celach, które są wytyczane przez EU, to wprost PiS mówi nie i ich nie realizuje.
O co kaman?
Macie jakieś przemyślenia, bo są wybory, a co po nich?
 
Top