Juniper - czy warto czekać?

6a8

Posiadacz elektryka
po jakiego ludzie tam jeżdżą takimi autami jak SUV-y typu Audi Q7, dużymi limuzynami typu BMW 7 czy inne wielkoludy.
Proste, wystrzelali się z kasy na te kloce, i już im brakuje na małe miejskie auto :)
 

cooler

Pionier e-mobilności
Wystarczy na parkingu podziemnym zaparkować… Zresztą ja wolę w minutę włożyć rower do Y niż rozkładać go na części pierwsze przez pół godziny
Nożycowy bagażnik rowerowy na hak i w ogóle nie ma wkładania mokrego lub brudnego roweru do środka.
Po złożeniu jest tak mały że można wozić w bagażniku cały czas:
1729878323749.png
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Nowogrodzka 50/54 - tam jakieś zebrania się robi? Ja do znajomej firmy...
Przejscie podziemne jest. Prezes uważa się za Prezesa każdej firmy na tej ulicy
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Stelantisy były by wielkościowo OK, ale jako auta to nie moja bajka. Unikam wszystkich na F, a Stelantis jakoś mi się z tymi kojarzy. Ostatnio jeździłem jakimś wypożyczonym Peugotem 208 (ICE) i pomimo że to była nówka sztuka i nie miała jeszcze 1000km przebiegu już sporo rzeczy typu oświetlenie nie działało, AA działało jak chciało, jakieś plastiki w środku odpadły itp.
U mnie od dwóch lat nic takiego się nie dzieje. AA działa porządnie i nic do tej pory nie padło. Jakiegoś pecha musisz mieć :cool:
 

paradox

Pionier e-mobilności
Jakiegoś pecha musisz mieć :cool:
kolega @cooler nie ma pecha tylko dar. na miejscu Elona zatrudnił bym człowieka za powiedzmy bańkę miesięcznie jako konsultanta od niedoróbek i w Tesli nigdy więcej nikt by nie narzekał na jakość. wszystko chodziło by cycuś glancuś na wysoki połysk. nic by się nie psuło przynajmniej za życia użytkownika i w końcu szary Kowalski mógłby bez zbędnych przystanków do Chorwacji zajechać na weekend za pół darmo.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Nie zazdroszczę, ale czego się nie robi żeby się przejechać Teslą :) Najwyżej zamiast zaparkować za 1 razem w Centrum pojeździcie parę kółek więcej - ja tam wolę się wyspać dłużej niż wychodzić pół lub godzinę wcześniej żeby znaleźć miejsce parkingowe w centrum zatłoczonego miasta.
Myslales o smarcie EQ 453 :)
On zawsze znajduje miejsce 😛
 
Top