KIA EV3 - cennikowa porażka w Polsce. Czy Tesla zdominuje rynek?

BartekD

Zadomawiam się
No proszę. Tesla leczy kręgosłup.
Zapewne też krawaty wiąże i usuwa ciąże...
Wiara czyni czuba. :cool:

Czy ja gdzieś napisałem, że Tesla wyleczyła mi kręgosłup?

Napisałem, że komfort jazdy samochodem jest również kwestią doboru pojazdu do swojego ciała. Jego rozmiaru i kształtu. Jeżeli źle dobierzesz samochód, będzie cię ciało boleć. Jeżeli dobrze dobierzesz, będzie komfortowo.

Przykładem tego jestem ja, gdzie mając uszkodzone dyski międzykręgowe, w Tesli mogę jeździć po kilkanaście godzin dziennie, a w innych samochodach, nie pasujących do mojego ciała, po godzinie odczuwam ostry ból pleców.

Czy z powyższego wynika, że po jeździe Teslą mój zmiażdżony dysk cudownie uległ rekonstrukcji?

Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś.
 

Ironeska

Zadomawiam się
Właśnie bawiłem się abrp i po wybraniu 2025 ev3 jest wersja awd, czyżby jednak miała być czteronapędowka ??

P.S.
Ev5 też dodali do bazy
 

paradox

Pionier e-mobilności
Ale za np. 250 tys i tak nie kupisz, więc co Ci po nim.....
nadzieja matką głupich... naiwnie wierzę, że zejdą z tych nienormalnych cen i taka KIA będzie mogła w Polsce przetrwać dominację chińskich działań. bo w te cła zaporowe to mi się nie chce wierzyć, prędzej czy później chińczycy to obejdą lub się dogadają albo stellantis będzie ich dealerem ;)
 

p0li

Pionier e-mobilności
Prędzej dadzą rabaty.
Przykładowo -dzisiaj w Hyundaiu wyliczyli mi ponad prawie 30% rabatu za nowe auto....
tym akurat bym sie nie cieszyl - jesli za ev3 żądają 350000zł a potem łaskawie obniżą do 200000zł to dalej nie jest ciekawa oferta - a hyundai i kia słyną z nierealnych cen swoich produktów
 
Top