Koniec darmowego Spotify od 1 grudnia 2024 r.

Używasz darmowego konta Spotify w Tesli?

  • Tak

    Votes: 33 38,8%
  • Nie - mam swoje

    Votes: 28 32,9%
  • Nie - nie używam Spotify

    Votes: 24 28,2%

  • Total voters
    85
  • This poll will close: .

r00tku

Posiadacz elektryka
Dostałem (jak i inni posiadacze Tesli również) takiego oto maila od Tesli:
Od 1 grudnia 2024 r. konto pojazdu Spotify Premium nie będzie już dołączone do Twojej subskrypcji Łączności Premium. Zaloguj się przy użyciu swojego osobistego konta Spotify lub kontynuuj dostęp do konta pojazdu, aktualizując informacje na koncie o osobisty adres e-mail. Zachowanie konta Spotify pojazdu wymaga aktualizacji software do wersji 2024.32.4.

Aby zaktualizować informacje o koncie Spotify:

  1. Otwórz Spotify z poziomu dolnego paska ekranu dotykowego w pojeździe
  2. Dotknij zakładki Konto
  3. Zeskanuj kod QR, aby się zalogować lub zaktualizować informacje o koncie pojazdu

Jak zawsze, możesz zarządzać lub anulować Subskrypcję Łączności Premium w aplikacji Tesla.
Ja szczerze nigdy nie używałem darmowego konta, gdyż mam swoje. Nawet gdybym chciał anulować swoją subskrypcję i używać tylko konta wbudowanego w samochód to nie mógłbym używać swojej listy polubionych.

Nie rozumiem tylko jednego zdania z tego maila:
Zachowanie konta Spotify pojazdu wymaga aktualizacji software do wersji 2024.32.4.
Co autor miał na myśli? I co Wy myślicie o tej zmianie?
 

tomA

Posiadacz elektryka
Dostałem (jak i inni posiadacze Tesli również) takiego oto maila od Tesli:

Ja szczerze nigdy nie używałem darmowego konta, gdyż mam swoje. Nawet gdybym chciał anulować swoją subskrypcję i używać tylko konta wbudowanego w samochód to nie mógłbym używać swojej listy polubionych.

Nie rozumiem tylko jednego zdania z tego maila:

Co autor miał na myśli? I co Wy myślicie o tej zmianie?
Też dostałem takiego maila. Ja to zrozumiałem tak że można będzie pobrać spotify z auta - swoje ulubione kawałki - na nowe konto płatne spotify. Na szczęści wprowadzili You Tube Music i to jest mega bo używam ;-)
Ale gdyby nie dali YT Music do oprogramowania tesli to byłbym wkur... bo opłacam YT Premium a nie spotify ;-)
Pewnie dodanie Amazon Music i YT Music to takie były plany aby wycofać się z Spotify za free - pewnie płacą im kasę a szukają wszędzie oszczędności..
 

qb4hkm

Posiadacz elektryka
Ja nie dostałem jeszcze, używam, ale marginalnie jak mnie czasem najdzie, syn czasem sobie jakąś bajeczkę puści...
 

Ratt

Posiadacz elektryka
Też dostałem maila. Maże chodzi o to że jak zaktualizujemy wpisując własnego maila to dalej bedzie dostęp przez apke tesli do konta pojazdu tyle że nie bedzie juz premium tylko z reklamami? I dla mnie to szkoda bo głównie korzystałem z tego konta jako źródła muzyki.
 

TomRS

Posiadacz elektryka
Ja to bym chciał apkę Deezer, nie musi być darmowe ;)
BTW - wiecie może, dlaczego np Deezer odpalony na przeglądarce w Tesli, raz działa normalnie a raz nie ma dźwięku ?
 
Last edited:

cpt

Zadomawiam się
Spotify mam odinstalowane, bo włączało mi się w difolcie zamiast tidal hifi. Jak dla mnie olbrzymią różnica na plus dla tidal, szczególnie przy hi res, jednak dalej pudełkowo w stosunku do domowego Naima.
 

Pepek

Posiadacz elektryka

poochaty

Posiadacz elektryka
Teraz pytanie.
Co pozostanie plusem łączności premium? Widok satelitarny+traffic+podgląd sentry?
No i oczywiście sama łączność, ale tą można łątwo zastąpić poprzez wifi.
 
Top