Lidl w Lesku nieopodal Sanoka

Sfotek

Posiadacz elektryka
A jakas alternatywa w bieszczadach? Wybieram sie na ferie zimowe i nie wiem czy brac elektryka:). Przemysl/sanok/krosno? Ktos cos wie?
 

danielm

Pionier e-mobilności
A jakas alternatywa w bieszczadach? Wybieram sie na ferie zimowe i nie wiem czy brac elektryka:). Przemysl/sanok/krosno? Ktos cos wie?
byłem w wakacje w bieszczadach. góral u którego wynajeliśmy domek pozwolił się ładować ze zwykłego gniazdka. wyssałem mu w tydzien 150kwh i zostawiłem mu 150zł na stole bo sam nie wiedział ile to kosztuje.
Podczas zwiedzania okolic wbijamy sobie do restauracji na obiad. właściciel zobaczył tesle i mówi że ma dostępne gniazdo siłowe jeśli chce, oraz zamówił wallboxa tesli, tylko czeka na zamontowanie. no i to by było tyle. w plugshare widzę 3 greenwaye "coming soon" w sanoku, przemyślu i krośnie
 

vwir

Pionier e-mobilności
W Krośnie masz darmowe AC pod galerią VIVO. W leafie wyciąga 32A (na jednej fazie), w Mach-E wyciąga 11kW (3 fazy).
U dealera VW w Krośnie mają otworzyć ogólnodostępną ładowarkę DC, ale czekają na UDT. Już od pól roku.

Te greenwaye 'coming soon' to kompletna ściema. Ktoś gdzies na jakimś filmie widział, że greenway planuje kiedyś w tych lokalizacjach uruchomić ładowarki i... dodaj je do plugshare. Wypadałoby je stamtąd usunąć, bo lokalizacja jest kompletnie z czapy, dodatkowo wprowadzają w błąd.

No i teraz DC już jest w Lesku pod Lidlem (nie byłem jeszcze), tak jak widać w wątku.
 

Sfotek

Posiadacz elektryka
byłem w wakacje w bieszczadach. góral u którego wynajeliśmy domek pozwolił się ładować ze zwykłego gniazdka. wyssałem mu w tydzien 150kwh i zostawiłem mu 150zł na stole bo sam nie wiedział ile to kosztuje.
Podczas zwiedzania okolic wbijamy sobie do restauracji na obiad. właściciel zobaczył tesle i mówi że ma dostępne gniazdo siłowe jeśli chce, oraz zamówił wallboxa tesli, tylko czeka na zamontowanie. no i to by było tyle. w plugshare widzę 3 greenwaye "coming soon" w sanoku, przemyślu i krośnie
Jasne, tez pytam gorla o 230V i moze da rade ( licze ze nie bedzie minus 25 jak dwa lata temu bo podobno wtedy ladowanie na 1 fazie praktycznie nie ma sensu ).

Pamietasz moze jaka restauracja?
 

danielm

Pionier e-mobilności
Jasne, tez pytam gorla o 230V i moze da rade ( licze ze nie bedzie minus 25 jak dwa lata temu bo podobno wtedy ladowanie na 1 fazie praktycznie nie ma sensu ).

Pamietasz moze jaka restauracja?
przeszukałem historie płatności, potem z google mapsem i była to Stodoła Bistro Glinne 64. Kupiliśmy bilety na bieszczadzką kolej drezynową a że do odjazdu było sporo czasu to szukaliśmy jedzenia w pobliżu. Bardzo fajne miejsce choć na plugshare nie ma ani słowa o możliwości ładowania
 

Michal

Moderator
Pokazuje na stronie tesla destination chargers.
 
Top