Lidl w Lesku nieopodal Sanoka

SamochodyElektryczneKRK

Zadomawiam się

vwir

Pionier e-mobilności
Pokazuje na stronie tesla destination chargers.
To jest w Rymanowie. Widać go też na plugshare. Jedzenie bardzo dobre, ale do Bieszczad stamtąd to jeszcze z 40-50km. Chyba, że po drodze w Bieszczady, to wtedy ma sens.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Ten Tesla destination charger obsługuje też inne auta?
 

vwir

Pionier e-mobilności
Proszę spróbować obserwować plugshare.com, dodałem tam kilka stacji Coming Soon (Krosno, Sanok, inne). Może do tego czasu uruchomią, choć wątpię.
Zobacz tutaj o tym mówiliśmy: Stacja DC w Lesku (?) i inne przy A4, S7, i DK44, wymiana baterii w Leafie...
Możecie wyjaśnić jaki jest sens tamtych lokalizacji? Moim zdaniem losowy filmik na youtube nie powinien być źródłem dodawania losowych stacji w losowych miejscach. W Krośnie dodaliście ją w miejscu, gdzie nawet nie ma drogi...
 

Michal

Moderator
To jest w Rymanowie. Widać go też na plugshare. Jedzenie bardzo dobre, ale do Bieszczad stamtąd to jeszcze z 40-50km. Chyba, że po drodze w Bieszczady, to wtedy ma sens.
Pytanie było o Przemyśl, Sanok, Krosno, a to jest pod Krosnem i dla niektórych to są Bieszczady.

Jeśli chcecie dalsze lokalizację, to osobiście przez wiele lat byłem częstym bywalcem Domu Malowanego (Przysłup). Podczas ostatniego pobytu - jeszcze przed odbiorem TM3 - pytałem właściciela o możliwość ładowania EV z gniazda siłowego w garażu i wyglądało na to, że się dogadamy. Niestety sam jeszcze nie byłem tam Teslą, więc nie zagwarantuje, że się da. Warto zadzwonić i zapytać.
 

Sfotek

Posiadacz elektryka
Pytanie było o Przemyśl, Sanok, Krosno, a to jest pod Krosnem i dla niektórych to są Bieszczady.

Jeśli chcecie dalsze lokalizację, to osobiście przez wiele lat byłem częstym bywalcem Domu Malowanego (Przysłup). Podczas ostatniego pobytu - jeszcze przed odbiorem TM3 - pytałem właściciela o możliwość ładowania EV z gniazda siłowego w garażu i wyglądało na to, że się dogadamy. Niestety sam jeszcze nie byłem tam Teslą, więc nie zagwarantuje, że się da. Warto zadzwonić i zapytać.
Też dostałem informację, że w obu lokalizacjach jest gniazdko siłowe i 230 V także, zawsze będzie można się doładować - https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/ i w drodze powrotnej dojechac do SuC Rzeszów.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Chyba wreszcie doczekamy się DC po drodze w Bieszczady: https://www.plugshare.com/location/454185
W sobotę zaczęła mi ją pokazywać apka forda, dzisiaj wskoczyło na PlugShare. No i power dot, więc istnieje szansa, że zadziała bez żadnych apek, srapek, kart rfid, etc.

Teoretycznie to DC już działa: https://www.plugshare.com/location/324148
Tylko to jakaś komedia jest - trzeba iść do salonu VW poprosić o kartę, więc w godzinach gdy salon jest nieczynny można zapomnieć o ładowaniu. No i nie wiadomo, jaki jest cennik.
 

PiotrS

Posiadacz elektryka
Trzymam kciuki za Power Dot.
Na razie jest o nich dość cicho, ale co chwila powstają nowe ładowarki. Niedawno w Wawie otworzyli. 120 kW o ule się nie mylę.
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Trzymam kciuki za Power Dot.
Na razie jest o nich dość cicho, ale co chwila powstają nowe ładowarki. Niedawno w Wawie otworzyli. 120 kW o ule się nie mylę.
Jakoś ciężko mi wyguglać informacje o ich stacjach - gdzieś się tym chwalą co i gdzie otworzyli?
 
Top