MG4 Luxury 64kWh użytkowanie

Kriso

Fachowiec
Gdyby ktoś z forumowiczów próbował przewozić w bagażniku MG4 cięższe rzeczy - ostrożnie. Dolna półka bagażnika, pod którą jest przestrzeń na płaskie rzeczy, właśnie się złamała w pół :rolleyes:

Przewoziłem 4 worki cementu, niby 100kg, z drugiej strony rozłożone płasko na całej powierzchni bagażnika. Nacisk punktowy żaden.
Będę reklamował (ale to dopiero jak będę przy okazji w Berlinie), dam Wam znać, z jakim skutkiem.

Jak nie wymienią, to sobie ze sklejki zrobię sam i obiję czymś ładnym :)
 

chess_m

Fachowiec
Gdyby ktoś z forumowiczów próbował przewozić w bagażniku MG4 cięższe rzeczy - ostrożnie. Dolna półka bagażnika, pod którą jest przestrzeń na płaskie rzeczy, właśnie się złamała w pół :rolleyes:

Jak nie wymienią, to sobie ze sklejki zrobię sam i obiję czymś ładnym :)
No proszę, w końcu badziewny chinol złapany na złej jakości ;)

zamiast obijać to może po prostu

jeszcze sobie dokupisz pasujące dywaniki i będzie mały lifting
 
Last edited:

p0li

Pionier e-mobilności
z ciekawosci zajzalem na leasingi MG4 w niemczech no i na 3 lata z ograniczeniem 20tys rocznie rata wynosi 244€ za pomaranczowa wersje luxury z duza bateria - faktycznie taniocha - jak nie dostane ciekawej oferty wykupu cytryny albo na ioniq 6 ciekawej oferty leasingowej - chyba sie przymierze do tego cudaka
bo juz smart#1 to 130€ miesiecznie wiecej
 

nabrU

Pionier e-mobilności

cooler

Pionier e-mobilności
Ja bym powiedział: rewe-kur...-lacja! Da się dostać leasing w DE dla polskiego przedsiębiorcy?
U nas od 1779 netto... Brałbym w DE jak Reksio kości...
Z drugiej strony, niezła podpucha: na 12 miesięcy i 5tys km na rok przebiegu - chyba tylko żeby sąsiadów i kolegów w pracy powkurzać, ale za ok 5000PLN na rok to bym nawet na to poszedł, więcej będzie kosztować ubezpieczenie coś czuję.
 
Last edited:

nabrU

Pionier e-mobilności
Z drugiej strony, niezła podpucha: na 12 miesięcy i 5tys km na rok przebiegu - chyba tylko żeby sąsiadów i kolegów w pracy powkurzać, ale za ok 5000PLN na rok to bym nawet na to poszedł, więcej będzie kosztować ubezpieczenie coś czuję.

Ale przecież czas leasingu i zakontraktowany przebieg można zmienić. Kwestia tylko jak zmieni się rata miesięczna.
 

Kriso

Fachowiec
z ciekawosci zajzalem na leasingi MG4 w niemczech no i na 3 lata z ograniczeniem 20tys rocznie rata wynosi 244€ za pomaranczowa wersje luxury z duza bateria - faktycznie taniocha - jak nie dostane ciekawej oferty wykupu cytryny albo na ioniq 6 ciekawej oferty leasingowej - chyba sie przymierze do tego cudaka
bo juz smart#1 to 130€ miesiecznie wiecej
Tak, w DE finansowanie jest naprawdę korzystne.
 

Kriso

Fachowiec
Ja bym powiedział: rewe-kur...-lacja! Da się dostać leasing w DE dla polskiego przedsiębiorcy?
U nas od 1779 netto... Brałbym w DE jak Reksio kości...
Z drugiej strony, niezła podpucha: na 12 miesięcy i 5tys km na rok przebiegu - chyba tylko żeby sąsiadów i kolegów w pracy powkurzać, ale za ok 5000PLN na rok to bym nawet na to poszedł, więcej będzie kosztować ubezpieczenie coś czuję.
Ubezpieczenie, przynajmniej u mnie, dla prywatnego użytkownika, bez historii ubezpieczeń w DE, płacę 900EUR OC+AC.
 
Top