Musk popłynął ze wsparciem Trumpa

jgal

Fachowiec
To prawda. Sam kupiłem auto niedługo po tym jak melon kupił Twittera. Naiwnie założyłem, że raczej już nic głupszego nie wymyśli, a inwestorzy wkrótce "postawią go do pionu". Niestety okazało się, że to zwykle prymitywne fanboje, które pójdą za nim w ogień, nawet jak będą na tym tracić.
Choć z auta jestem bardzo zadowolony, to obciążenie "polityczne" jest tak duże, że pewnie drugi raz bym się nie zdecydował. Żal mi też trochę pracowników, których jest ze 130 tys, a wszelkie akcje bojkotu czy odwetu na melonie, dotkną zapewne przede wszystkim ich.
 

kaktus

Posiadacz elektryka
Wg mnie takie podejście jest chore. Koleś robi ze swoim sianem co uważa za stosowne. @Ev3 nie przeszkadzał ci pomysł zakupu chińskiego Volvo czy MG - rozumiem że ich polityka jest „lepsza” dla życia Polaka niż polityka Trumpa?
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Jakoś nikt się nie pyta o samopoczucie tych co jeżdżą czy gotują na LPG

Trumpa nie cierpię , przypomina mi z min swojej twarzy Mussoliniego ..Ale póki co to sprawa Ameryki a oni jako mocarstwo czy rządzone przez demokratów czy republikanów świętymi nie są .

Więc takie gadki to pierdzielenie , jakby Świat był czarno-biały .I jak zwykle pozwala zasnąć tym co coś leży na duszy i nie poszło jak powinno.. :).
Jakoś nie przeszkadza krytykom pisanie na X czy nawet czytanie itp ..
Zreszta to wspieranie orzelewem to bzdura dla maluczkich spiskowcow co czytając byle co .

5 07.24r Wedle mojej wiedzy gaz LPG jest cały czas z Rosji do Polski dostarczany - mówi WNP.PL Bartosz Kwiatkowski, dyrektor generalny Polskiej Organizacji Gazu Płynnego (POGP).
Kupując kolejną butle Amerigass do kampera (fajna nazwa dla gazu z Rosji) się czerwienię.
 
Last edited:

Ev3

Pionier e-mobilności
To prawda. Sam kupiłem auto niedługo po tym jak melon kupił Twittera. Naiwnie założyłem, że raczej już nic głupszego nie wymyśli, a inwestorzy wkrótce "postawią go do pionu". Niestety okazało się, że to zwykle prymitywne fanboje, które pójdą za nim w ogień, nawet jak będą na tym tracić.
Prorok jakiś czy co? ;-)
 

cojestdoktorku

Posiadacz elektryka
Panowie, dajcie spokój, przecież sama Ukraina bierze kasę za to ze puszcza przez swoje terytorium gaz od Rosjan:
Tylko naiwniaki moga się wiec przejmowac tym ze biorą coś od Rosjan, w rzeczywistosci wszyscy tam kupują, ostatnio było głosno o kolejnym transporcie uranu z Rosji dla USA.
 

blazej

Pionier e-mobilności

Ciekawe jak się czują nabywcy jego produktów, ze świadomością że dopłacają do działalności tego typu dzbanów...

W każdym razie - inwestorom w akcje nie zazdroszczę.
Z zakupu też się właśnie wyleczyłem na dobre, pewnie nie tylko ja.
O Panie, grubo. Osobiście nie kieruję się takimi aspektami, natomiast jeśli już, to zdecydowanie bliżej mi do Republikanów niż Demokratów. Co więcej, uważam Bidena za fatalnego kandydata, na którego nie potrafiłbym zagłosować. Trumpa nie lubię, ale w żadnym razie nie przeszkadza mi to, że Musk wpłacił pieniądze na jego kampanię.

Nie jestem inwestorem, ale nie martwiłbym się o takowych szczególnie, bardziej o spekulantów, ale ich mi z kolei nie szkoda.

Na szczęście jest dużo alternatyw - marki niemieckie przecież nie mają nic za uszami wcale a wcale, chińskie to wzór cnót wszelakich. No Hyundai jeszcze nam został - wszyscy na pokład :)

Problemem Polski i Polaków niestety jest to, że my zwracam wielką uwagę na politykę zagraniczną, podczas gdy jakoś przymykamy oko na własne podwórko, na którym akceptujemy najpierw przez tyle lat PiS, by potem dla odmiany cieszyć się z rządu, który jest równie fatalny (i niestety piszę to jako wyborca tejże władzy).

Zresztą, sam za Elonem nie przepadam, uważam go za psychopatę, tym bardziej niebezpiecznego, bo genialnego. No ale mam głęboki opór przed nazywaniem kogoś takiego „dzbanem”, bo jeśli on takowym jest, to kim ja jestem?

EDIT:
Myślę, że po akcji z zamachem to już znamy przyszłego prezydenta USA. On tego przegrać nie ma prawa, bo nie ma z kim. Trzeba się przygotować na tę kadencję, a nie marudzić, bo dla Polski to będzie duże wyzwanie. Jakoś nie mam wiary, że do udźwignięcia.
 
Last edited:

Bronek

Pionier e-mobilności
Pojebany temat 🤣 większość różnych marek na świecie odwala jakieś hece i mi to wisi co robi właściciel hah
On jest rozwodnikiem! A przysięgał ! Ot kutafon . I teraz wiem dlaczego mnie okłamał z FSD.
Obiecał żonie do grobowej deski a to ja będę czekał tyle .
Opier...le , jak spotkam
 
Top