Giaur77

Fachowiec
U mnie w TMY wymiana dwóch drzwi po przecierce (pani z mijanego auta postanowiła otworzyć drzwi i zrobiła mi na boku rysę jak góra lodowa na Titanicu) to był koszt ok 32 PLN.
Body shop ten sam. Sami gadali z PZU. Słaby kontakt przed i w czasie należy, ale pracę wykonali. Coś będą u mnie poprawiać, ale generalnie ok
 

danielm

Pionier e-mobilności
09.09 nie mogłem się doczekać aż się ubezpieczyciel dogada z warsztatem w sprawie auta zastępczego więc zadzwoniłem niech podstawiają cokolwiek. dostałem PANKA... Opla Corse... na 8 dni bo według ubezpieczyciela taki będzie szas naprawy. PANEK chciał mi dać auto klasy D ale mieli tylko Hyundaia Tuscona z ręczną skrzynią biegów a ja się uparłem na automat więc dostałem auto klasy B.

15.09. Ubezpieczyciel dogadał się w końcu z warsztatem w sprawie auta zastępczego. Wycieczka Corsą z Bydgoszczy do Wrocławia i zamiana na... Tesla Model 3 Long Range rocznik 2022. jeszcze pachnie :) przy okazji dowiedziałem się że kosztorys naprawy od strony warsztatu wynosi 70tys zł, ubezpieczyciel już się zgodził na 50tys, negocjacje trwają :)
20220915_204903.jpg
 

PiotrS

Posiadacz elektryka
Nie dajesz rady SR+ tej trasy pyknąć bez ładowania?
Ja z Wa-wy do Wrocławia eNiro przejechałem, a to dalsza trasa.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Nie dajesz rady SR+ tej trasy pyknąć bez ładowania?
Ja z Wa-wy do Wrocławia eNiro przejechałem, a to dalsza trasa.
250km zasięgu poza autostradą, 300 jak pojadę 100km/h (rocznik 2019 bez pompy ciepła), w dodatku od poznania do wrocławia jest tylko jeden orlen który czasami działa czasami nie
On ma starsze SR

Ktora wypozyczalnia miala Tesle? Jakas duza cxy taka mala z 3 autami?
warsztat Tesli we Wrocławiu
 

danielm

Pionier e-mobilności
tydzień od odbioru auta zastępczego i od tego jak się warsztat dogadał z ubezpieczycielem moja Tesla wygląda juz tak:
IMG_5975.jpg

Czyli poszła do lakierowania. mają skompletowane wszystkie części poza... tylną szybą na którą będą czekać 2 tygodnie. Więc wychodzi na to że auto odbiorę już za 2 tygodnie.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
tydzień od odbioru auta zastępczego i od tego jak się warsztat dogadał z ubezpieczycielem moja Tesla wygląda juz tak:
View attachment 6948
Czyli poszła do lakierowania. mają skompletowane wszystkie części poza... tylną szybą na którą będą czekać 2 tygodnie. Więc wychodzi na to że auto odbiorę już za 2 tygodnie.
Szybko to idzie !
 
Top