Michal

Moderator
Motocyklista podeptał butami jak lądował z telemarkiem :ROFLMAO:
 

danielm

Pionier e-mobilności

Attachments

  • 20220826_120413.jpg
    20220826_120413.jpg
    911,8 KB · Liczba wyświetleń: 86

Michal

Moderator
Hahaha, ja sobie żartowałem, a tu rzeczywiście :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

danielm

Pionier e-mobilności
PS. zderzenie z motocyklistą powyginało i uszkodziło między innymi tablicę rejestracyjną. Za poradą warsztatu zabrałem ją z auta do domu żeby wyrobić nową. Dziś pojechałem do urzedu komunikacji wyrobić wtórnik i okazało się... że potrzebuje obu tablic mimo że wyrabiam tylko jedną. Nowa naklejka homologacyjna musi być przyklejona na obie tablice i do dowodu rejestracyjnego. Więc teraz czarowanie jak odzyskać drugą tablicę tylko po to żeby Pani w urzędzie mogła na nią naklejkę przykleić. pomysły?
 

krzyss

Pionier e-mobilności
PS. zderzenie z motocyklistą powyginało i uszkodziło między innymi tablicę rejestracyjną. Za poradą warsztatu zabrałem ją z auta do domu żeby wyrobić nową. Dziś pojechałem do urzedu komunikacji wyrobić wtórnik i okazało się... że potrzebuje obu tablic mimo że wyrabiam tylko jedną. Nowa naklejka homologacyjna musi być przyklejona na obie tablice i do dowodu rejestracyjnego. Więc teraz czarowanie jak odzyskać drugą tablicę tylko po to żeby Pani w urzędzie mogła na nią naklejkę przykleić. pomysły?
Jak nie przekonasz pani w urzedzie ze sam nakleisz to nic sie nie da zrobic, niech ci wysla
Druga z warsztatu, masz czas przeciez..
 

danielm

Pionier e-mobilności
Można dostać trzecią np do przyczepy lub na bagażnik rowerowy
widzisz kuwa, szkoda że na to nie wpadłem. Warsztatowi nie chciało się bawić w przesyłki bo sie nie znają na kombinowaniu kuriera, ja też nigdy tego nie robiłem, i wymyślili żebym wrócił do urzędu i powiedział że jednak chce dwie wyrobić a ta druga się zgubiła :) no ale to poświadczenie nieprawdy, urzędniczka i tak znała prawdziwą historie i nie przeszło. Wróciłem do domu i sam wysłałem kuriera do nich żeby od nich odebrał i do mnie przywiózł. Jutro ma tam dotrzeć.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
widzisz kuwa, szkoda że na to nie wpadłem. Warsztatowi nie chciało się bawić w przesyłki bo sie nie znają na kombinowaniu kuriera, ja też nigdy tego nie robiłem, i wymyślili żebym wrócił do urzędu i powiedział że jednak chce dwie wyrobić a ta druga się zgubiła :) no ale to poświadczenie nieprawdy, urzędniczka i tak znała prawdziwą historie i nie przeszło. Wróciłem do domu i sam wysłałem kuriera do nich żeby od nich odebrał i do mnie przywiózł. Jutro ma tam dotrzeć.
Pamietaj zeby wyslac do ubezpieczyciela roszczenie o zwrot kwoty za kuriera i tablice !😂
Ciekawe co odpisza 😋
 

danielm

Pionier e-mobilności
Absurdalność sytuacji w jakiej się znalazłem. Auto od 2 miesięcy w serwisie blacharsko lakierniczym. dostaje informacje że w sumie jest już do odbioru tylko mają jeden mały tyci problem: nie chce się ładować, albo przerywa ładowanie przy 40%. No i kontaktowali się z Teslą w Ząbkach i że prawdopodobnie bateria do wymiany ale muszą sobie coś tam posprawdzać. No i zastanawiając się jak mam sprawić by auto teleportowało się z Wrocławia do Warszawy podczas gdy ja jestem w Bydgoszczy dzwonie do Warszawy. Warszawa mi mówi że mam czekać bo oni jeszcze sprawdzają, i dadzą znać Wrocławiowi co z tym faktem dalej zrobić. Kiedy? się okaże. Jutro święto. tydzień zaczął się ciekawie.

aktualizacja z godziny 17tej, absurdalność next level. Tesla nie załatwi mi lawety, bo to auto powypadkowe, mam sobie sam ogarnąć lawete i albo mi koszty zwrócą jeśli samo się zepsuło albo ubezpieczenie może mi zwróci jeśli zepsuło się w ramach zderzenia czołowego. dziwne że się do tej pory auto ładowało więc w środę jade z Bydgoszczy do Wrocławia w ciemno, samo się zepsuło może samo naprawi.
 
Top