One card to rule them all…

Makus

Posiadacz elektryka
Ok, pojeździłem już chwilę EV6 i pytanie mam - czy jest jeden operator który (w roamingu) ma większość ładowarek w kraju? W przeważającej większości będę się ładował w domu, ale jeśli już wypuszczę się w dalszą trasę (ograniczmy się narazie do PL, jak będę ruszał za granicę to będę szukał/pytał).
Średnio mi się uśmiecha instalowanie 10 aplikacji różnych operatorów, i jestem świadom, że nie uzyskam w ten sposób najlepszej możliwej ceny, ale szukam prostoty.
Ostatnio miałem taką sytuację, że ruszałem w trasę 2x120km z niepełną baterią i uznałem, że gdzieś w trasie się doładuję. Kia zaproponowała Shella, zainstalowałem Appkę i okazało się, że karty wirtualnej nie ma, plastikowej zamówić nie mogę, i wogóle to idź pan sobie. Nie chcąc ryzykować odbicia się od ładowarki pojechałem dalej i w miejscu docelowym podładowałem się z Plugsurfing - tam przynajmniej mogłem w minutę założyć konto i podpiąć płatność. Po tej przygodzie stwierdziłem, że potrzebuje jednej karty dającej mi jak największą elastyczność, kosztem pewnie wyższych cen.
Ponawiam więc pytanie - kto ma największą sieć ładowarek, czy to swoich czy też swoich+roaming?
 

qb4hkm

Posiadacz elektryka
karta greenway + karta elocity ogarnie sporo
tylko taki totolotek bo nigdy nie wiesz ile zapłacisz :-D
Są niestety ciekawe ładowarki które odpalisz tylko ich appką, jak np. polenergia.(uwielbiam nie tylko za ceny ale za 1 fakturkę na koniec miesiąca).
 
Last edited:

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Bylo .Zamawia sie przez stronę www i jw Niemcy np , karta kredytowa też niby Niemcy itd ... Cos tam sie zmieniło ale nie wiele.
Było też info, że potrafią zablokować tak sprytnie zdobytą kartę...
Hint: jest dział o ładowarkach na tym forum.
 

Makus

Posiadacz elektryka
Poszukaj na forum. Przy nazwie miejscowości podajesz kraj i dojdzie.
No właśnie przeszukałem forum i nie znalazłem. Ludzie piszą to samo: z appki nie działa. A jak wchodzę przez WWW to na stronie po zalogowaniu jest opcja dodania karty ale nie ma opcji zamówienia karty.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Na Elekrowozie nawet było i sekunda no może 3 na wpisanie obok lupy "shell" tyle mi zajęło :)



Itd


 
Last edited:
Top