wiktor

Posiadacz elektryka
Ok to zgłoszę i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo tak do 95 km jest ok, o ile nie ma bocznego mocnego wiatru.

Zgłosiłem ten hałas i mam od razu akcję serwisową na instalację chlapaczy o_O :)
A przy okazji nawet jak wybrałem Ząbki bo innej opcji nie było, to mi mobilny serwis się sam odezwie?
 
Last edited:

masterolo

Nowy na Forum
Właśnie miałem napisać ... bo ja po 2 reklamacji w obecnej 3LR miałem wymienione uszczelki i jest zdecydowanie lepiej ... ale do ideału dużo brakuje.
Mi w YLR też szumi i świszczy jak wieje wiatr. W piątek przyjeżdża serwis mobilny i zobaczyny czy coś wyczaruje. W body shopie mi tak poradzili. Oby nie padało:)
 

Pleśniak

Posiadacz elektryka
Też jestem ciekawy tego odbijania paska LEDowego w szybie, a chyba nawet wyłączony może być widoczny bo tam jakieś sreberko jest pod spodem? Dodatkowo czy dźwięk ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości trzeba wyłączać przy każdym ruszaniu czy pamięta?
 

mrcnroot

Zadomawiam się
Też jestem ciekawy tego odbijania paska LEDowego w szybie, a chyba nawet wyłączony może być widoczny bo tam jakieś sreberko jest pod spodem? Dodatkowo czy dźwięk ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości trzeba wyłączać przy każdym ruszaniu czy pamięta?
Światło LED-owe mi nie przeszkadzało w nocy, dźwięk przekroczenia prędkości póki co mi się zawsze włącza ponownie, nie znalazłem nic w opcjach. Ciekawe jest też to, że zniknęły opcje rekuperacji (toczenie/hamownie...)
 
Top