wiktor

Posiadacz elektryka
Mi w YLR też szumi i świszczy jak wieje wiatr. W piątek przyjeżdża serwis mobilny i zobaczyny czy coś wyczaruje. W body shopie mi tak poradzili. Oby nie padało:)

Też zgłosiłeś przez zakładkę Serwis, ja musiałem wybrać Ząbki? Serwis mobilny sam się do ciebie odezwał?
 

wiktor

Posiadacz elektryka
Mi w YLR też szumi i świszczy jak wieje wiatr. W piątek przyjeżdża serwis mobilny i zobaczyny czy coś wyczaruje. W body shopie mi tak poradzili. Oby nie padało:)

Przy zgłaszaniu serwisu miałeś instalacje chlapaczy?
 

Pleśniak

Posiadacz elektryka
Muszę was chyba zmartwić odnośnie ostrzeżenia o przekraczaniu prędkości. ISA jest opisane dyrektywą UE i musi się załączać w kolejnych cyklach jazdy. Chyba że Tesla coś wymyśli po swojemu.
ciekawe czy w aktualnie produkowanych Y z Berlina też już to wprowadzili czy dopiero w odświeżonej będzie... w obecnym aucie pierwsze co to wyłączam system start/stop a w Tesli będzie to ISA :D
 

Pleśniak

Posiadacz elektryka
W ogóle na to nie zwróciłem uwagi wczoraj. Dzisiaj jedziemy na mecz koszykówki wieczorem to dam znać.
To raczej widoczne było na filmach w dzień, w słońcu. Niestety wyłączenie podświetlenia ambientowego raczej tego nie zmieni :/
 

wiktor

Posiadacz elektryka
A co było w zestawie z samochodem?

Jakieś dywaniki? Jaka ładowarka?

Standardowa ładowarka do gniazdka wraz z przełącznikiem + kabel Type2.
Dywaniki welurowe.
Trójkąt, apteczka, kamizelka.
USB w schowku zamontowany.
 

wiktor

Posiadacz elektryka
Też jestem ciekawy tego odbijania paska LEDowego w szybie

Poniżej fotka, widzę tylko mocno po prawej to, ale muszę się tam spojrzeć, żeby to zauważyć. W ogóle nie przeszkadza i zaznaczam, że iPhone podbił mi kolor i na żywo ta jasność odbicia o 50% mniejsza.

IMG_3239.jpg
 
Top