Power Dot

luki

Posiadacz elektryka
Nawet chyba 3, bo jest jeszcze AC. Teraz można (chyba?) albo CCS albo Chademo oraz AC.
Ale PowerDot na Lidlu? Ciekawe jak dalej to się rozwinie
 

prebek

Fachowiec
Czy ktoś orientuje się, który z operatorów ma w roamingu PowerDot'a?

Aplikacja Charge Assist działa nieźle, ale ja jestem zawsze spokojnieszy gdy mogę doładować się przy użyciu karty zbliżeniowej.
A przy okazji aplikacji-nigdzie nie widzę możliwości uzyskania FV za ładowanie. Czy ktoś już ten temat przerobił?
Wczoraj ładowałem u nich w Pszczynie (przez BMW charging)
 

Attachments

  • IMG_1918.jpeg
    IMG_1918.jpeg
    3,2 MB · Liczba wyświetleń: 38
  • IMG_1917.jpeg
    IMG_1917.jpeg
    3,1 MB · Liczba wyświetleń: 31
  • IMG_1916.jpeg
    IMG_1916.jpeg
    2,9 MB · Liczba wyświetleń: 30
  • DJI_20240221_153227_366.jpeg
    DJI_20240221_153227_366.jpeg
    2,7 MB · Liczba wyświetleń: 32

luki

Posiadacz elektryka
Moim zdaniem są wszędzie te same zasady. Biedronka podpisała umowę na outsourcing i po prostu PowerDot stawia te ładowarki u nich na terenie.
Nie wiem jak z tą ładowarką PowerDot na Lidlu, bo do tej pory stawiali "swoje", ale z wyłączoną autoryzacją ładowania - darmowe. Czy też zrobią darmową ale z ograniczoną mocą, czy będzie pełna moc, ale płatna, to się dowiemy jak odpalą.
Na PowerDot jest roaming EloCity i GW. EloCity ma drożej niż płatność bezpośrednia, a w GW to zależy czy masz abonament, czy nie
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Na PowerDot jest roaming EloCity i GW. EloCity ma drożej niż płatność bezpośrednia, a w GW to zależy czy masz abonament, czy nie
Odkryłem niedawno, że działa również w Equay i ma ceny lepsze niż bezpośrednio PowerDot.
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Właśnie widziałem, coś się chyba im pozajączkowało, bo kojarzę ceny 2 zł z kilkoma groszami.
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Było 2,12 zł/kWh na niektórych PowerDotach przez Equay. A dziś widzę 0,60 zł nawet na tych, na ktorych wtedy byly ceny rzędu 2,98 zł
 
Top