Pożary samochodów spalinowych

ca5tor

Zadomawiam się
"Doszło do pożaru trzech samochodów: dwóch aut elektrycznych i jednego spalinowego." W tytule o spalinowym ani słowa- dopiero w tekście .Winny to już wiadomo ;-)
 

krzysiekwaw

Nowy na Forum
"Doszło do pożaru trzech samochodów: dwóch aut elektrycznych i jednego spalinowego." W tytule o spalinowym ani słowa- dopiero w tekście .Winny to już wiadomo ;-)
no ciekawe od którego się zaczęło
 

luki

Posiadacz elektryka
"Doszło do pożaru trzech samochodów: dwóch aut elektrycznych i jednego spalinowego." W tytule o spalinowym ani słowa- dopiero w tekście .Winny to już wiadomo ;-)
Jak widać trzymanie auta spalinowego z łatwopalnymi substancjami jest skrajnie niebezpieczne
 

Wojtek Wawa

Zadomawiam się
A jednak mało nowych samochodów, poza dieslami bmw, tak płonie. Znam statystyki, jednak czym innym jest pożar starego francuskiego samochodu, czy samochodu premium z 2002 roku i LPG, a czym innym zapłon jednego z samochodów na zdjęciu


Czy są statystyki ile samochód płonie w wieku do 5 lat? Czy to tak samo skrywana tajemnica, jak ilość ofiar na liczbę podróży?*

*to drugie to moja branża 😀
 

viallos

Pionier e-mobilności

Ktoś coś wie więcej?
 

daniel

Señor Meme Officer
 

daniel

Señor Meme Officer
 

inter

Pionier e-mobilności

Ktoś coś wie więcej?
To podobno drugi pożar w tym domu od jakiegoś czasu, a zaczęło się od instalacji PV koło komina na dachu.
Takie info było na facebooku.
 

jgal

Fachowiec
Przyglądałem się tym autom ze zdjęć i powiem szczerze, że udaje mi się zidentyfikować tylko Mini jako elektryczne. Ten środkowy wygląda pozornie jak Tesla, ale na pewno żadną nie jest, a ten po prawej to spaliniak.
 
Top