Premiera MG4?

nabrU

Pionier e-mobilności
Przewrotnie zapytam: ile salonów i serwisów ma w Polsce Tesla i jak długo jest obecna na polskim rynku;) . Bo ja widzę spore podobieństwo :p
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Przewrotnie zapytam: ile salonów i serwisów ma w Polsce Tesla i jak długo jest obecna na polskim rynku;) . Bo ja widzę spore podobieństwo :p
Ja też.
Dlatego m.in. jeszcze nią nie jeżdżę.
No i też brak na rynku TM2 ma znaczenie rzecz jasna.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Filmik o nowej wersji apki iSmart do MG4 może dać pogląd co można a czego nie na smartfonie:

 

Vangass

Posiadacz elektryka
Ciekawostka: wczoraj rozmawiałem z dilerem MG z PGD i nie przyjmują zapisów na jazdy testowe, a tym bardziej na zabranie auta ponad 24h.
Powód: multum chętnych i brak miejsc "do wiosny" :) . Ciekawe czy inni dilerzy też tak mają...

Jak jest takie oblężenie, to też ciężko będzie dostać dobrą ofertę cenowo/finansową. Nikt się nie będzie starał skoro jest popyt :-(.

Oby tylko ceny nie poszły w górę...
 

inter

Pionier e-mobilności
Ciekawostka: wczoraj rozmawiałem z dilerem MG z PGD i nie przyjmują zapisów na jazdy testowe, a tym bardziej na zabranie auta ponad 24h.
Powód: multum chętnych i brak miejsc "do wiosny" :) . Ciekawe czy inni dilerzy też tak mają...

Jak jest takie oblężenie, to też ciężko będzie dostać dobrą ofertę cenowo/finansową. Nikt się nie będzie starał skoro jest popyt :-(.

Oby tylko ceny nie poszły w górę...
2 stycznia PGD otwieraja w Dąbrowie Górniczej i zapraszają na jazdy. Ciekawe jak z dostępnością.
 

luki

Posiadacz elektryka
Stary sposób na budowanie popytu - nie ma wyboru, bierze Pan to co jest, czy nie, bo 10 chętnych na ten jeden egzemplarz jest w kolejce...
 

nabrU

Pionier e-mobilności
@luki, te samochody będą schodzić na pniu bo CCC plus to nie jest wcale zły EV, więc taka sytuacja to nie ściema. Będzie jak z Teslą, zejdzie wszystko co w stocku...
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Ciekawostka: wczoraj rozmawiałem z dilerem MG z PGD i nie przyjmują zapisów na jazdy testowe, a tym bardziej na zabranie auta ponad 24h.
Powód: multum chętnych i brak miejsc "do wiosny" :) . Ciekawe czy inni dilerzy też tak mają...
Ciekawe ilu tego elektryka w ciemno kupiło....
Czy może ci chętni, to tylko pytający, co się wycofują po usłyszeniu warunków finansowania i testowania (tak jak ja)....
 

paradox

Pionier e-mobilności
Ciekawe ilu tego elektryka w ciemno kupiło....
Czy może ci chętni, to tylko pytający, co się wycofują po usłyszeniu warunków finansowania i testowania (tak jak ja)....
raczej masz niewielki wybór na rynku. MG4 X 170k lub Tesla Y LR 260k. co wybierasz? różnica 90k
 
Top