Ranking kart / aplikacji roamingowych do ładowania EV

nabrU

Pionier e-mobilności
Na Słowacji, pakiet ZSE Drive Road Safe (24.90 EUR za 100 kWh) bije na głowę wszystko co ja znałem do tej pory, włącznie z SuC. Wychodzi 0.249 EUR/kWh (1.08 PLN/kWh).

Raczej 0,39 bo 0,29 to jest dla ładowarek <50kW. 40 centów to już jest cena SuC na Zachodzie...

Screenshot 2024-05-08 204605.png
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Raczej 0,39 bo 0,29 to jest dla ładowarek <50kW. 40 centów to już jest cena SuC na Zachodzie...

View attachment 17647
100 kWh jest w pakiecie za 24.90 EUR (na wszystkich ładowarkach). Po przekroczeniu 100 kWh są ceny które podałeś. Używałem, więc wiem :)
 

tarmac

Zadomawiam się
Bodajże do czerwca mają jeszcze cennik typu "roam like at home", więc kartę warto było mieć na ładowarki innych sieci. (Aplikacjom jakoś nie bardzo ufam.)
 

vwir

Pionier e-mobilności
Też używałem na wszelkich Aralach itp. W AutoCharge nie używasz aplikacji. W sensie używasz raz, żeby włączyć AutoCharge. A potem już tylko wkładasz wtyczkę i tyle. Reszta się robi sama. Oczywiście działa tylko z CCS, nie działa na słupkach type2.
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Też używałem na wszelkich Aralach itp. W AutoCharge nie używasz aplikacji. W sensie używasz raz, żeby włączyć AutoCharge. A potem już tylko wkładasz wtyczkę i tyle. Reszta się robi sama. Oczywiście działa tylko z CCS,
I dla każdego CCS?
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Nie spotkałem takiego, w którym by nie zadziałało. Ale używałem głównie enbw i aral pulse.
Na pewno w aucie bez natywnej obsługi Plug&Charge?
Bo do tego zmierzało pytanie.

Czyli po czym toto identyfikuje samochód?
 
Top