Ranking kart / aplikacji roamingowych do ładowania EV

Jaceq

Posiadacz elektryka
W sumie, która karta jest teraz warta uwagi?
Wg mnie wciąż Greenway. Mimo ostatnich zmian na minus.. Najwięcej stacji ładowania w PL plus comiesięczny bonus z EV Klub. Oczywiście warto okazyjnie się załadować na EKOEN czy Polenegii jeśli akturat masz w okolicy.
 

Jaceq

Posiadacz elektryka
Raczej musiałby być po drodze, normalnie to się ładuje w domu (najtaniej).
To przecież miałem na myśli. Nie da się opierać wycieczek po całym kraju na tych operatorach bo mają kilka ładowarek. Ale jeśli są po drodze, warto skorzystać bo ceny b. dobre. Ja na przykład wracając z Wawy mam w miarę po drodze EKOEN i czasem korzystam.
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Polenergia też ma dobre ceny (jak jest po drodze, bo też nie dużo stacji). Teraz mają promocję 1.39 PLN (na DC) w weekendy.
 

piotrpo

Pionier e-mobilności
W sumie, która karta jest teraz warta uwagi?
Ta, której w danym momencie potrzebujesz niestety. Wybór zwykle jest uwarunkowany geografią i mocą ładowania. Można sobie popisać, że gdzieś tam jest taniej/lepiej, ale w 90% przypadków i tak kończy się na wyborze tego co jest po drodze. Sam wciągam głównie prąd z Orlenu, pomimo pewnej niechęci do tej firmy - zwyczajnie mają ładowarkę blisko mojej pracy.
 

qbcio

Zadomawiam się
Niektórzy pisali tutaj, że używają EnBW mobility+, ale na ich stronie jest napisane, że można się zarejestrować tylko jeżeli mieszka się w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii. Więc jak wam się to udało ?

Zastanawiam się także, czy nikt nie używa Volkswagenowego WeCharge, cenowo nie jest to może najlepsze ale ma duży zasięg, więc powinno być wygodne.

Ja na razie niczego jeszcze nie używam, dopiero zamówiłem auto (ID.4) i zacząłem się rozglądać jakie karty będą mi potrzebne.
 
Top