Salon Poznań Swadzim

kubatar

Posiadacz elektryka
Skąd w ogole komukolwiek przychodzi do głowy ze SuC mógłby być darmowy? 😄

Osobiście chętnie korzystalbym z SuC na obrzeżach aglomeracji gdyby była w okolicy jakiegoś centrum handlowego. Do pół godziny ładowania to akurat zrobienie jakichś zakupów. To czesto jak korzystanie ze stacji benzynowej. Przecież też mało kto ma stację benzynową na osiedlu
 

blazej

Pionier e-mobilności
Ale jeszcze lepszy będzie SC już na trasie, a nie kilka km od domu.

Tylko o tym piszę, SuC pod Poznaniem najmniej przyda się poznaniakom.
O ile nie będzie darmowy - wtedy to inna bajka. ;-)
Tak, ale na to nie liczę, że w każdym z 20 kierunków od Poznania będzie wygodny SC w promieniu 100 km. Jak ruszam w trasę np. na Gostyń i dalej, to przydałoby się doładować do 90% w 10 minut i jechać dalej. Tak, żebym spokojnie dojechał na miejsce do klienta np. i wrócił bez ładowania. Taka trasa 300-350 km. Inna sprawa to jak ruszałbym na A2, to najlepiej prawie pełny i dojeżdżam spokojnie do Warszawy bez ładowania. Lepsze dla mnie to niż zjeżdżanie gdzieś w okolicach Łodzi. Także generalnie uważam, że 2-3 SC w Poznaniu dla Poznaniaków byłyby również bardzo dużym profitem i najlepiej, gdyby kierowców z darmowymi km nie było za dużo, bo wtedy już wolę przepłacić na GreeWayu czy innym Orlenie.

Druga rzecz to ja jednak korzystam i jak jestem na zakupach a mam akurat 20-30%, do doładuję przy okazji do 60% w trakcie. Tutaj akurat SC miałbym gdzieś, bo wolę wolniejsze ładowanie przez 2h zakupów - takich przydałoby się więcej z dobrymi cenami.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
Skąd w ogole komukolwiek przychodzi do głowy ze SuC mógłby być darmowy? 😄
To był żart akurat. Na przyszłość chyba będę się oznaczał i poproszę @Ev3 o to samo :p
 

daniel

Señor Meme Officer
To czesto jak korzystanie ze stacji benzynowej. Przecież też mało kto ma stację benzynową na osiedlu
A to jeszcze nie wszystkie.

1722607700133.png
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Możemy się sprzeczać o definicję Poznaniaka, dla mnie każdy kto mieszka w aglomeracji nim jest. Nie jestem purystą i wyprowadzka do Komornik nie pozbawia cię tego zaszczytnego(?) miana.
Aha.
No to ja mam inną definicję.
Ludzie z okolicznych wiosek i miasteczek nie są poznaniakami.
A co do liczb, nie znam numerków tych okolic, ale sama Posnania ma > 35k klientów dziennie. A tutaj jest dużo więcej sklepów, salonów itd itp.
Bywam w obu miejscach i nawet nie ma co tego porównywać.
W Posnanii zawsze tłumy, w Komornikach pustki.

No i większość to jednak niepoznaniacy, przynajmniej od kiedy Auchany są wszędzie, w tym w samym mieście.
 

Empty

Zadomawiam się
Węzeł Komorniki na granicy Poznania jest idealny na SUC.
O ilości ludzi tam rotujących niech świadczy fakt, że tamtejszy McDonald generuje jeden z największych obrotów w Polsce :)

No a salon/serwis w Swadzimu to super info dla całej zachodniej części PL.
 
Top