Salon Poznań Swadzim

6a8

Posiadacz elektryka
W dzisiejszych czasach - nie ma nic za darmo ( nawet jak nazwa na to wskazuje ). To są przesunięte w czasie lub głęboko ukryte płatności.
 

TomRS

Posiadacz elektryka
W dzisiejszych czasach - nie ma nic za darmo ( nawet jak nazwa na to wskazuje ). To są przesunięte w czasie lub głęboko ukryte płatności.
A jednak dostałem za darmo 20 tys km darmowego lądowania na SuC 😆 uwaga żart 🤪
 

Pedr

Posiadacz elektryka
Byłem wczoraj w Swadzimiu na demo drive - widać, że ludzie korzystają bo i przede mną i po mnie byli klienci. Będą organizować jakiś event na SUC aby wypromować nowy salon.
 

kaktus

Posiadacz elektryka
Byłem wczoraj w Swadzimiu na demo drive - widać, że ludzie korzystają bo i przede mną i po mnie byli klienci. Będą organizować jakiś event na SUC aby wypromować nowy salon.
A wiesz może od kiedy planują otwierać salon w soboty? Co do jazd - wcześniej były przy body shopie i też regularnie ludzie używali patrząc po dostępności godzin.
 

Pedr

Posiadacz elektryka
A wiesz może od kiedy planują otwierać salon w soboty? Co do jazd - wcześniej były przy body shopie i też regularnie ludzie używali patrząc po dostępności godzin.
Takiej wiedzy niestety nie posiadam, ale na razie poza jazdami niczego w tym salonie nie załatwisz. No można sobie obejrzeć Y Performance. A co do regularnego używania, to ma to sens bo ta trójka demówka pomimo niskiego przebiegu (niecałe 10k) wyglądała już na mocno sfatygowaną. W życiu nie zdecydowałbym się na kupno takiego samochodu demonstracyjnego.
 
Top