Samoobsługowa jazda testowa

Pepek

Posiadacz elektryka
Tak ma być.
Nie widzę powodów dla których na starość w jednym aucie miałoby mi coś działać inaczej niż w innych.
Oczekuję od auta używania MOICH wyuczonych nawyków i pamięci mięśniowej, a nie wprowadzania swoich własnych.
No jak widać wpis nad Twoim pokazał powód dlaczego Tesla robi jak robi - dla mnie ma to sens i kwestia przestawienia się (a przejeździłem wcześniej z 500 tyś. km autami z inną opcją) to było - hmmm - max 1h za kółkiem.
Anyway z takim nastawieniem - szczerze - odradzam Teslę, tu będzie dużo takich drobnych różnic, a obstawiam, że z czasem tylko coraz więcej.
 

inter

Pionier e-mobilności
Wszyscy demonizują tzw. "pamięć mięśniową", kurde jak by tak było na 100%, Stoch by skakał, cały czas na I miejscu. Akurat to jest najszybciej do wyuczenia.
 

Michal

Moderator
Oczekuję od auta używania MOICH wyuczonych nawyków i pamięci mięśniowej, a nie wprowadzania swoich własnych.
To muszę Cię zmartwić - nie zmieniaj auta, bo wszystkie nowe coś zmieniają :p
 

Ev3

Pionier e-mobilności
No jak widać wpis nad Twoim pokazał powód dlaczego Tesla robi jak robi
Jest mi to dokładnie obojętne i nic dla mnie nie zmienia.
Po prostu moje oczekiwania wobec samochodów są inne.

Co nie znaczy, że inni nie mogą być mniej asertywni i będą zadowoleni - każdy ma wolną wolę.
Anyway z takim nastawieniem - szczerze - odradzam Teslę
To już podejrzewałem od dawna, a jazda miała temu zaprzeczyć, ale niestety stało się inaczej.
Bardziej by mnie to wkurzało niż bym tym się cieszył.
 

Ev3

Pionier e-mobilności
To muszę Cię zmartwić - nie zmieniaj auta, bo wszystkie nowe coś zmieniają :p
Jasne, ale jedne mniej, a inne bardziej, a niektóre za bardzo.
Kwestia żeby dobrze wybrać, pod swoje preferencje.
I z tego punktu widzenia ta jazda odniosła skutek.
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Jasne, ale jedne mniej, a inne bardziej, a niektóre za bardzo.
Kwestia żeby dobrze wybrać, pod swoje preferencje.
I z tego punktu widzenia ta jazda odniosła skutek.
O, no i dobrze, po to właśnie są takie jazdy. Lepiej się tak przekonać niż po jakimś najmie na weekend za ciężko zarobione cebuliony. ;)
 

Ev3

Pionier e-mobilności
O, no i dobrze, po to właśnie są takie jazdy. Lepiej się tak przekonać niż po jakimś najmie na weekend za ciężko zarobione cebuliony. ;)
Dokładnie.
Albo żeby już po zakupie w ciemno Was męczyć wątpliwościami....

P.S.
Najlepsze podsumowanie, to wczorajszy opr od Tesli, że dlaczego nie dotarłem na jazdę testową.......
Ewidentnie z tą procedurą mają problem, tak jak pisałem.
Może być tak, że auto nie zostało odpalone w ogóle z linku w aplikacji, tylko jakoś inaczej....
 
Last edited:

Pleśniak

Posiadacz elektryka
No i mamy Gdańsk :)1708625769032.png
Póki co tylko Model Y.
 

Wasp

Fachowiec
Jest też opcja overnight. Wtedy na spokojnie można potestować wszystko. Ale to już trzeba się umawiać z miłym Panem z Tesli :)
 

Pleśniak

Posiadacz elektryka
Jest też opcja overnight. Wtedy na spokojnie można potestować wszystko. Ale to już trzeba się umawiać z miłym Panem z Tesli :)
Ale to pewnie jedynie w salonie? Taki punkt Pop Up chyba odpada? Nie powiem, kupno elektryka to duża zmiana i chciałbym spędzić z autem ciut więcej czasu.
 
Top