Samoobsługowa jazda testowa

KrzysztofFly

Moderator
Aktualnie jest możliwość skorzystania z samoobsługowej jazdy próbnej w Bydgoszczy (z tego co widzę na stronie to z nowych punktów także w Łodzi). Według strony https://www.tesla.com/pl_pl/drive możliwość taka będzie do 8 listopada 2024. Do dyspozycji są model 3 (niebieski) i Y (czarny), oba są w wersji LR Dual Motor z FSD.
Sam dzisiaj będąc w Bydgoszczy umówiłem sobie jazdę 3, co ciekawe oba modele są fabrycznie nowe, w obu stan licznika wynosił 19km. Ja skorzystałem z jazdy tylko modelem 3 (no bo Y przecież mam), więc po mojej wizycie 3 miała już przebieg 49km. Przy okazji mojej jazy skalibrowała sobie kamery, a ja włączyłem w komputerze możliwość jego użycia i potestowałem (aczkolwiek krótko) jego działanie.
Nie o tym jednak wpis, po prostu chciałem zwrócić uwagę, że jest taka możliwość w Bydgoszczy, zachęcam więc aby w miarę chęci i możliwości z takowej skorzystać, bądź też poinformować znajomych o takiej możliwości, gdyż wiedza o tym fakcie jest niewielka. Sam dzisiaj byłem o godzinie 15:00 i wygląda na to, że byłem pierwszym i chyba dzisiaj jedynym korzystającym.
Samochody stoją na terenie komisu Auto Fred i studia detailingu Łowcy Blasku, ul Fordońska 250 (wjazd przez parking IKEA)
Zrzut ekranu 2024-10-23 215939.png
 

cwireq

Zadomawiam się
U mnie to akurat nie problem, bo start tych jazd jest 5 km od mojej chaty.
Ale i tak już nie widzę sensu powtarzać, co chciałem to zobaczyłem, potwierdziły się wszystkie dobre opinie, ale niestety też wszystkie moje obawy i obiekcje co do sposobu dystrybucji i działania tego auta.

Może jak TM2 wjakiejś mega dobrej cenie wprowadzą to się będę zastanawiał.

Na razie czekam raczej na dobre finansowanie na MG4, skoro TMY i EX30 odpadły.
I to czekam totalnie bez ciśnienia, bo obecne auto najlepiej spełnia moje oczekiwania.
Odważnie z tym MG4 xd

 

cwireq

Zadomawiam się
Idziesz do salonu i kupujesz od ręki.
Model dowolny (ev), ja mam na oku Ioniqa5, ale Kona miała podobnie.
Sa jakieś rabaty na to bo w porównaniu z TMY to srednio 35k droższe w porównywalnych wersjach + nie załapuje się na dotacje 27k które powinny wrócić on nowego roku (140mln z KPO). W sumie ionoq może wyjść 62k drożej.
 
Top