Shell Recharge - darmowe ładowanie??

SkropMe

Zadomawiam się
Ktoś sprawdzał? Niby pierwsze ładowanie nie będzie rozliczone, dopiero będę zamawiać kartę i z ciekawości pytam :)
8C56BB7E-84F1-4C32-9297-BD39EBC24BD7.png
 

Bronek

Pionier e-mobilności
U mnie w aplikacji Polska jest jak już wkrótce Dlatego zakładając konto podałem konto bankowe. Nie da rady na Polskę podać np nowej formy płatności z podaniem naszego kraju. Przynajmniej tak jest u mnie w apk i na stronie konta. Tam Polski nie na nawet w zapowiedziach. Nie wiem jak pomimo podania przy rejestracji konta pobiorą opłatę? Skoro np u mnie w aplikacji jestem Holendrem a na stronie Niemcem
 
Last edited:

SkropMe

Zadomawiam się
U mnie w aplikacji Polska jest jak już wkrótce Dlatego zakładając konto podałem konto bankowe. Nie da rady na Polskę podać np nowej formy płatności z podaniem naszego kraju. Przynajmniej tak jest u mnie w apk i na stronie konta. Tam Polski nie na nawet w zapowiedziach. Nie wiem jak pomimo podania przy rejestracji konta pobiorą opłatę? Skoro np u mnie w aplikacji jestem Holendrem a na stronie Niemcem
Ja wpisałem Niemcy, Polska i adres. Widziałem że tak przysyłają i mam podpiętą kartę.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Ja też mam w ten sposób. Ale nie mogłem podpiąć karty do płatności to podałem konto. Ale zawsze wolę karte kredytową , bo to nie moja kasa. Niemniej ten stan oczekiwania trwa już długo i to jak zwykle u nas i nas mają w tyłku.
Nie zrobisz np faktury jak komuś zależy
Ps empirycznie sprawdzone że działa w Holandii ale kasy nie pobrali jewzcze?
 
Last edited:

Bronek

Pionier e-mobilności
Nie wiem, bo kasy nie biorą . Jest artykuł na EW
Ponoć : Monitują z 2x bo też za pierwszym razem nie podają nawet konta. To jest obciachowe, jesteśmy kolejny raz traktowani szczególnie jak kraj Bantu i to zasłuzenie w temacie EV
Ja teraz zmieniłem konto na Euro ale dalej podając że jestem Niemcem. Natomiast Iban i Swift podałem banku polskiego.
Mam to nosie, to ich teraz problem. Syn zatankował, chętnie zapłacę tylko jak? Chgwie
Do tego to co w apce jest chyba bez vatu?
Nic nie widzę aby było za fryko
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Nie wiem, bo kasy nie biorą . Jest artykuł na EW
Ponoć : Monitują z 2x bo też za pierwszym razem nie podają nawet konta. To jest obciachowe, jesteśmy kolejny raz traktowani szczególnie jak kraj Bantu i to zasłuzenie w temacie EV
Ja teraz zmieniłem konto na Euro ale dalej podając że jestem Niemcem. Natomiast Iban i Swift podałem banku polskiego.
Mam to nosie, to ich teraz problem. Syn zatankował, chętnie zapłacę tylko jak? Chgwie
Do tego to co w apce jest chyba bez vatu?
Nic nie widzę aby było za fryko
Przyjdzie za 2 miesiace wezwanie do zaplaty i tam bedzie numer rachunku do wplaty.
 

dawson

Fachowiec
Tak dopytam dla pewności.
Przysłali mi rachunek , nic z automatu nie pobierają (w sumie nie znalazłem) ?
Wole zapytać 2x :p
 

Attachments

  • shell.jpg
    shell.jpg
    125,4 KB · Liczba wyświetleń: 56
Top