Shell Recharge - darmowe ładowanie??

Gandalf

Pionier e-mobilności
"U mnie działa"
Pobierają z konta. W sumie nie wiem jak dokładnie ten mechanizm funkcjonuje (tj. na jakiej podstawie bank uważa takie polecenie zapłaty za autoryzowane :) ), pojawił się jako polecenie zapłaty (w Revolut) z częstotliwością "cykliczne". Dwa razy skorzystałem i dwa razy pobrali (z bardzo dużym opóźnieniem, ok 40 dni). Niestety w jednym przypadku kwota się nie zgadzała, względem tego co pokazywała aplikacja, niestety echo, dzwonić jakoś mi się nie chciało.

Jeśli ma się inne porównywalne rozwiązanie to lepiej z shella nie korzystać, przynajmniej póki się nie ogarną z prawidłową obsługą klientów z PL.
 
Last edited:

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Ja pod apkę mam podpiętą kartę debetową, a kartę shell dostałem za pomocą adresu niemieckiego pośrednika, Pieniądze z konta pobierają, ale nawet miesiąc opóźnienia.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Ja najpier podpiąłem konto w złotych , przy rejestracji ale jestem Niemiec.
Nie nie pobierali na bieżąco. To podpiąłem walutowe
Karty nie mogę bo Niemiec
Czekam na liścik
 

yarrker

Fachowiec
"U mnie działa"
Pobierają z konta. W sumie nie wiem jak dokładnie ten mechanizm funkcjonuje (tj. na jakiej podstawie bank uważa takie polecenie zapłaty za autoryzowane :) ), pojawił się jako polecenie zapłaty (w Revolut) z częstotliwością "cykliczne". Dwa razy skorzystałem i dwa razy pobrali (z bardzo dużym opóźnieniem, ok 40 dni). Niestety w jednym przypadku kwota się nie zgadzała, względem tego co pokazywała aplikacja, niestety echo, dzwonić jakoś mi się nie chciało.

Jeśli ma się inne porównywalne rozwiązanie to lepiej z shella nie korzystać, przynajmniej póki się nie ogarną z prawidłową obsługą klientów z PL.
Wszystkie ceny podane w appce są cenami netto
 

yarrker

Fachowiec
IMG_7476.png
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Mam jeden ra rachunek na stronie, Jeszcze dwóch nie ma, ale to i tak g...o warte. Nie ma konta do przelewu i pobrania z karty
Zobaczymy... jesetm Niemcem z Polski
W apce cisza, zero faktur
Doliczyli 3 Euro Vatu
W apce 14 €×a na stronie 14.29 €

tempFileForShare_20230821-095017_copy_1480x1087.jpg
 

Gandalf

Pionier e-mobilności
🤔 @yarrker ciekawe 😯 patrz u mnie

Screenshot_20230821_130226_Shell Recharge.jpg


jak w tym widoku stacji pokazuje u Ciebie?
(PS, różnica cenowa nie była vato-podobna, więc bez znaczenia w moim przypadku, podejrzewam, że diabeł ($$$) może tkwić w szczegółach pt. "opłata transakcyjna)
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
opłata transakcyjna to 0,35 EUR było...

Może jedne z Was jest "firmą" niemiecką a drugi "fizycznym" niemieckim...
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Ja pod apkę mam podpiętą kartę debetową, a kartę shell dostałem za pomocą adresu niemieckiego pośrednika, Pieniądze z konta pobierają, ale nawet miesiąc opóźnienia.
Banki nigdy nie tracą i trzymają się razem, nawet na debetówce zrobią Ci minus, już kiedyś mi tak zrobili i jeszcze naliczają jakieś chore prowizje/odsetki od tego minusa.
 
Top