Shell Recharge - darmowe ładowanie??

consigliero

Posiadacz elektryka
Podjąłem temat i wysłałem że jestem zainteresowany wyrobieniem karty. Dzisiaj oddzwonił przedstawiciel i podczas rozmowy probowal wyjaśnić zasady, ale nie jest to ani łatwe ani proste. Poprosiłem o przesłanie informacji w mailu i dalej nie jest zbyt prosto, bo nie wiem ile za to będę musiał zapłacił. No ale część się wyjaśniła, rozliczenie fakturą co dwa tygodnie, zresztą można poczytać warunki. Nie obędzie się bez analizy finansowej, a ja chciałem tylko kartę, ale spróbuję to pociągnąć, bo mają pokrycie na Portugalię. Wprawdzie sposób rozliczania jest niejasny 0.08 centa za minutę przy ładowaniu DC, plus jakaś opłata, ale wychodzi mi to jakoś dziwnie, że niby za 20 minut zapłacę 1,6 EUR za 28.6 kWh coś musi być doliczane
 

Attachments

  • IMG_0569.jpeg
    IMG_0569.jpeg
    599,2 KB · Liczba wyświetleń: 39

consigliero

Posiadacz elektryka
Dzisiaj przyszły mi dwie karty na raz. Próba podpisania umowy z polskim oddziałem to przedsięwzięcie jakbyśmy conajmniej podpisywali Kontrakt na dostawę energii dla wojska. Zabezpieczenia, podpisy, upoważnienia do obciążenia konta plus 5 PLN miesięcznie
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Jest ale na stronie konta i w mailu, ale w aplikacji żadnego rachunku
Jeszcze pewnie przyjdzie jeden? Bo jest jak gdyby pusta zapowiedź na stronie .
Bylem pierwotnie Holendrem i zmienilem sie na Niemca kilka dni temu i zaraz przyslali po niemiecku. Niestety Polski nie ma i nawet karty płatniczej nie mozna dodać tylko konta ale niby Iban itp są prawidlowe to jednak Kraj to nie My. I dlatego nie ściągną


tempFileForShare_20230902-080028_copy_953x642.jpg
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Mnie natomiast po otrzymaniu tych dwóch kart z Niemiec, a właściwie z Holandii, ściga Polski oddział co chwilę przysyłając maila z prośbą o podpisanie dokumentów umowy, gwoli przypomnienia, tak umowa to. 5 PLN na miesiąc. W końcu wypełniłem i przesłałem, jeszcze tylko muszę im podrzucić zgodę na obciążenie rachunku i będzie komplet.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Dostalem maila za drugie ładowanie w Holandii.
Za pierwsze przyszedł monit z kontem. Teraz jak zmienilem sie z Holendra na Niemca w profilu, dostałem maila z fakturą i w stopce jest info, że pobiorą z konta walutowego ktore im w podałem na stronie.
Oczywiście pospieszylem się nie odczytując maila do końca i przelałem wcześniej te 17,71 Euro na knto z poprzedniego monitu.
Ciekawe czy pobiorą a jeśli to co nadpłą?
No ale jest postep, jako Niemiec z dopiskiem w adresie POLAND już chcą brać kasę z konta sami. Kwestia czy bank im da?
Zobaczymy
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Byłem kilka dni temu w Apulii i na zadupiu, wśród opuncji Enel-x bez problemu uruchomiłem kartą. Na razie nie przyszło żadne obciążenie, ale pamiętam jak dla przetestowania uruchomiłem GW w Polsce to sami pobrali z konta, chyba dopiero po miesiącu?
 
Top