Sprzedałem moją Teslę Model 3 LR 2021

Michal

Moderator
Przy pokazywaniu auta pokazałem wydruki wszystkich napraw jakie miałem. Każdy serwis, każda kraksę naprawiana z AC razem ze zdjęciami uszkodzeń. Pomogło na pewno to, że w przypadku zawsze były to wymiany, a nie naprawianie. Dosyć gruby plik kartek, bo miałem kilka napraw z AC.
Z napraw w serwisie w zasadzie było zadowolenie: "o, to ja już nie będę się tym musiał przejmować, bo część jest nowa".
@cooler - jest nadzieja dla Ciebie, bo Ty w zasadzie to całe auto masz nowe :D
 
Last edited:

cooler

Pionier e-mobilności
Przy pokazywaniu auta pokazałem wydruki wszystkich napraw jakie miałem. Każdy serwis, każda kraksę naprawiana z AC razem ze zdjęciami uszkodzeń. Pomogło na pewno to, że w przypadku napraw zawsze były wymiany, a nie naprawy. Dosyć gruby plik kartek, bo miałem kilka naprawa z AC.
Z napraw w serwisie w zasadzie było zadowolenie: "o, to ja już nie będę się tym musiał przejmować, bo część jest nowa".
@cooler - jest nadzieja dla Ciebie, bo Ty w zasadzie to całe auto masz nowe :D
Dokładnie tak to widzę, ja też się pocieszam że wszystko co już się miało zepsuć to się zepsuło.
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Przy pokazywaniu auta pokazałem wydruki wszystkich napraw jakie miałem. Każdy serwis, każda kraksę naprawiana z AC razem ze zdjęciami uszkodzeń. Pomogło na pewno to, że w przypadku napraw zawsze były wymiany, a nie naprawy. Dosyć gruby plik kartek, bo miałem kilka naprawa z AC.
I nadal udało się uzyskać dobrą cenę?
No to tylko pogratulować, widać jesteś dobrym sprzedawcą.
 

Michal

Moderator
I nadal udało się uzyskać dobrą cenę?
No to tylko pogratulować, widać jesteś dobrym sprzedawcą.
Moim zdaniem dobry sprzedawca zna się na produkcie i wierzy w jakość produktu, więc to się zgadza.
 

Michal

Moderator
Chciałbym jeszcze dodać, że to Wasze (niektórych) marudzenie o niesprzedewalności EV spowodowało częściowo, że dopiero teraz sprzedałem auto, a spokojnie mogłem to zrobić już pół roku temu. Nie chciało mi się męczyć się z brakiem zainteresowania, a okazało się, że zainteresowanie jednak jest.
Dodatkowo mądrale wypisujący pod każdym ogłoszeniem swoje wywody o tym jaki to złom ktoś sprzedaje i jak drogo, to powód dla którego nie dałem znać na forum o wystawieniu ogłoszenia.

Społeczność tutaj jest ogólnie fajna, ale z niektórych wylewa się taki jad, że rzygać się chce.

Napiszę wszystkim żeby była świadomość:
Sprzedałem auto z pierwszą rejestracją w 12.2020, za 57,5% obecnej wartości (katalogowej) nowego auta, więc nawet lepiej niż spaliniaki. W zasadzie nawet 1500 zł drożej, ale tyle odliczam bo dorzuciłem kupującemu WC3, które odebrałem za punkty i planowałam właśnie od początku dorzucić do auta.

Ps. Miałem też kontakt od salonu, który planuje się specjalizować w PL używanych EV w okolicy Warszawy, także rynek używek powinien się tylko poprawiać
 
Last edited:

aadamuss

Posiadacz elektryka
Czyli po 4 latach bardzo mały spadek wartości i jest jeszcze zapas dla handlarzy. Oni pierwsi wyczują, że na tym można zarobić i rynek się ruszy. Spalinowe nie sprzedają się lepiej a jeśli już to auta do 40 tys.
 

solik

Pionier e-mobilności
Dodatkowo mądrale wypisujący pod każdym ogłoszeniem swoje wywody o tym jaki to złom ktoś sprzedaje i jak drogo, to powód dla którego nie dałem znać na forum o wystawieniu ogłoszenia.

Tak jest na kazdym forum - na forum komputerowym nie sprzedawalem komputerow, na grupie fpv nie sprzedawalem podzespolow :) zawsze za drogo itp

Ps tutaj dla ciekawskich wycena rocznego tm3p


Trzeba wybrac tesla, to chyba po najmie z leaseplanu
 

tokwi

Posiadacz elektryka
Niecałe 17% utraty wartości per anno.
Mega! Ja się nastawiałem na ca.20% oczywiście procent składany.
Nie będę podbijał dalej tego wątku, bo jak pisałem jestem na zakupie 3 letniej TMY i w moim interesie tworzenie fałszywej wizji ;-)
 
Top