SuC Ząbki

Michal

Moderator
Tesli w PL dużo, tylko większość to TMS z darmowym ładowaniem i stąd później takie problemy :p
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Wiadomo cos, kiedy to otworza w Zabkach? :)
No fotkach wyglada ze juz gotowe.

To zeby Warszawa miala 2 superchagery (miejsce do ladowania dwoch aut!!) w jakims xujowym hotelu, na pietrze -5, z waskim zjazdem, ciemno jak w piwnicy, z oplata za ten parking hotelowy to jest dramat na skale Europy :-(

Ostatnio ladowalem w Kostomlotach kolo Wroclawia i dzielenie 150KW na pol, bo ktos obok ciebie laduje to jakis zart :-(
Az tak malo jest Tesli w PL.
Gotowe i nie oddane ładowarki sponsorują trzy literki:
UDT

Najlepiej dzwonić tam i robić aferę przez telefon, albo jechać i osobiście, ja sam tam chyba pojadę i zrobię pikietę przed ich siedzibą z jakimiś obciachowymi transparentami, żeby zainteresować TV i pismaków.

Takich ładowarek w PL stojących i nie działających jest mnóstwo, bo UDT ma w nosie swoje obowiązki.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Jest radio kierowców, są lokalne media, piszą i gadają o głupotach z racji braku czasem interesującego tematu. To może tam zadać pytanie Dlaczego UDT kłamie jak to szybko i sprawnie załatwią zgody ? A może nie?
Spytać czego konkretnie brakuje aby podpisać papierek? Woli, czasu czy to celowe? To jest nuta do zagrania.
DZIAŁACIE na rzecz Rosji! Specjalnie, macie w swoich szeregach agentów! itd... Mafia! Precz z komuną!.

Ja przywykłem do tego i z jednej strony to fajnie, że u nas taki burdel, bo wiele spraw idzie załatwić po cichu szybko i nawet nielegalnie ale warunek TRZEBA BYĆ KRÓLIKIEM lub go dobrze znać.
Niemniej wolałbym by było inaczej, ale to jak 800km zasięgu, tylko naiwniacy na to, czekają.
 

topek

Zadomawiam się
Gotowe i nie oddane ładowarki sponsorują trzy literki:
UDT

Najlepiej dzwonić tam i robić aferę przez telefon, albo jechać i osobiście, ja sam tam chyba pojadę i zrobię pikietę przed ich siedzibą z jakimiś obciachowymi transparentami, żeby zainteresować TV i pismaków.

Takich ładowarek w PL stojących i nie działających jest mnóstwo, bo UDT ma w nosie swoje obowiązki.
Kiedy bedziesz protestowac?
W piatek planuje byc w Warszawie :)

Jestem duzy, chetnie pokrzycze i zrobie chlew ;-)

Co to jest UDT?
urzad do spraw trudnych? ;-)
 
Top