SuC Ząbki

elektryk

Pionier e-mobilności
Kiedy bedziesz protestowac?
W piatek planuje byc w Warszawie :)

Jestem duzy, chetnie pokrzycze i zrobie chlew ;-)

Co to jest UDT?
urzad do spraw trudnych? ;-)
To jeszcze ktoś ze Śluńska by się przydał, żeby wziął wungiel, żeby wysypać im tam ;-) Słyszałem że tylko to działa.
 

topek

Zadomawiam się
Tesli w PL dużo, tylko większość to TMS z darmowym ładowaniem i stąd później takie problemy :p
Mysle ze wiecej w PL jest M3 i MY niz TMS z darmowym SuC.

Jak w ogole w Polsce cenowo wypada SuC vs np. Greenway czy Orlen?

Tak czy tak, Lodz ma 10 stanowisk, Radom i Bialystok maja wiecej.
2 Superchargery w stolicy to jest jeeeeeeee8ana kpeena :)
 

Sceptyczny entuzjasta

Posiadacz elektryka
Mysle ze wiecej w PL jest M3 i MY niz TMS z darmowym SuC.

Jak w ogole w Polsce cenowo wypada SuC vs np. Greenway czy Orlen?

Tak czy tak, Lodz ma 10 stanowisk, Radom i Bialystok maja wiecej.
2 Superchargery w stolicy to jest jeeeeeeee8ana kpeena :)
Jest dużo taniej i bez abonamentu. 1,6-1,75 pln vs. ponad 2,80 na Orlenie. GW bez abo to już chyba coś koło 3,20.

Jak piszesz o SC to z Lućmierza taka Łódź jak z Kostomłotów Wrocław. Radom to 4 stanowiska, 2x120 kW i to dzielone. Do tego słaby dojazd z S7. Bieda. W Białymstoku nie byłem.
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Jest dużo taniej i bez abonamentu. 1,6-1,75 pln vs. ponad 2,80 na Orlenie. GW bez abo to już chyba coś koło 3,20.

Jak piszesz o SC to z Lućmierza taka Łódź jak z Kostomłotów Wrocław. Radom to 4 stanowiska, 2x120 kW i to dzielone. Do tego słaby dojazd z S7. Bieda. W Białymstoku nie byłem.
Białystok ok, w galerii handlowej 250 kW, jedyny minus chyba taki, że nie jest czynny 24x7.

W GW mam abo i chyba z niego zrezygnuje, cena ładowania na ładowarce 120 kW po zniżkach abo nadal wysoka bardzo.
 

topek

Zadomawiam się
Ja greenway uywalem z moim drugim elektrykiem (BMW i3) przez niemiecka apke EnBW (abo 17 EUR miesiecznie) i mam 1KW za 50centow.

W PL elektryk ma tylko sens przy ladowaniu w domu.

Tauron ma jeszcze ok ceny. 2zl ale to tylko poludnie polski
 

Paweł W

Zadomawiam się
Brama od ul. Mickiewicza jest otwarta, jestem z Bstoku,tak było,bo korzystałem już po północy kiedyś. Jeśli będzie taka potrzeba to mogę potwierdzić jak jest teraz

Piszą na tych serwisach że do 23 🤔
 
Top