gim-kg

Pionier e-mobilności
Apropo lusterek przy R. Da się je wyregulować do jakiego momentu mają się opusczac przy cofaniu? Dla mnie trochę za nisko się opuszczają i muszę się mega schylać..
Spróbuj przy włączeniu biegu wstecznego, gdy lusterka się obniżą, ustawić je tak jak chcesz.
 

dawson

Fachowiec
Restart nie pomógł. Po włączeniu wstecznego a później D , lusterko "za mało" się podnosi.

Spróbuj przy włączeniu biegu wstecznego, gdy lusterka się obniżą, ustawić je tak jak chcesz.

Próbowałem ale dziś pobawię się jeszcze raz.


Ojciec walił pięścią z góry. Lampy w gniazdach się zatrzęsły i elektronika ożywała...

To było na część lampy Aladyna, bo tak się ten telewizor nazywał "Aladyn" i miał nawet pilota...... na kablu .

Miałem kiedyś Forda Fiestę 82' , światła wyłączały sie jak wjechałeś w większą dziurę a ze na początku 21wieku drogi w PL byłe słabe to non stop wł/wył/wł ... :cool:
 

Michaal

Zadomawiam się
Restart nie pomógł. Po włączeniu wstecznego a później D , lusterko "za mało" się podnosi.



Próbowałem ale dziś pobawię się jeszcze raz.




Miałem kiedyś Forda Fiestę 82' , światła wyłączały sie jak wjechałeś w większą dziurę a ze na początku 21wieku drogi w PL byłe słabe to non stop wł/wył/wł ... :cool:
Miałem taki sam problem z lusterkiem, auto Q3 2022 - w serwisie wymienili na nowe.
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Miałem taki sam problem z lusterkiem, auto Q3 2022 - w serwisie wymienili na nowe.
U mnie było podobnie. Po wizycie na myjni po wrzuceniu na D zjeżdżało na maxa w dół (tylko lewe lusterko). Po serwisie w którym wymienili lusterko problem minął. Teraz po kilku miesiącach wrócił:)
 

PioWi

Zadomawiam się
Irytuje mnie że za każdym razem gdy puszczam pedał gazu włączają się światła stop, można to wyłączyć, w eqc nie zapalają się
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Irytuje mnie że za każdym razem gdy puszczam pedał gazu włączają się światła stop, można to wyłączyć, w eqc nie zapalają się
Z tego co wiem to prawo nakazuje powyżej jakiejś tam siły hamowania
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Irytuje mnie że za każdym razem gdy puszczam pedał gazu włączają się światła stop, można to wyłączyć, w eqc nie zapalają się
To, czy światła stop zapalą się czy nie zależy od wartości spowolnienia - nie wiem czy to odgórnie narzucona regulacja, ale w okolicach -0,2g następuje zapalenie stopów.
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Irytuje mnie że za każdym razem gdy puszczam pedał gazu włączają się światła stop, można to wyłączyć, w eqc nie zapalają się
Ale światła stop nie są dla Ciebie tylko dla tego kto jedzie za Tobą. Czy światła stop innych pojazdów też Cię irytują?
 

p0li

Pionier e-mobilności
To, czy światła stop zapalą się czy nie zależy od wartości spowolnienia - nie wiem czy to odgórnie narzucona regulacja, ale w okolicach -0,2g następuje zapalenie stopów.
jest regulacja ktora jakos teraz sie zmienia
wczesniej byly trzy wartosci teraz aja byc dwie
 

aadamuss

Posiadacz elektryka
Przy hamowaniu z regeneracją auto hamuje mocniej niż ja hamuję normalnie podczas jazdy. Brak informacji dla jadącego za nami to proszenie się o wjechanie w kufer :)
 
Top