SkropMe

Zadomawiam się
Mam wiadomość że premium „wygasa 8 stycznia 2023” a nie Że „wygasł” i wszystko działa, spotify, przeglądarka, wizualizacje itp. Internetu nie udostępniam.
Czy dopiero zmieni się to koło 14/15 - może czas przyjęty jest inny
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Mam wiadomość że premium „wygasa 8 stycznia 2023” a nie Że „wygasł” i wszystko działa, spotify, przeglądarka, wizualizacje itp. Internetu nie udostępniam.
Czy dopiero zmieni się to koło 14/15 - może czas przyjęty jest inny
Mi tez dziala ;)
 

Michal

Moderator

Michal

Moderator

Bronek

Pionier e-mobilności
U mnie jeszcze działa bo kamery chodzą w sentry. A skasowali bo wyraziłeś zgodę na subskrypcję.

Ciekawe kiedy mi zdechnie? Jak tak się stanie, to zobaczę czy będę interweniowal czy nie?
Nowy właściciel, to rodzina i jeśli zechce być tylko kierowcą na tym samym koncie, to powalczę o swoje. Oprócz Premium mam kupę km do darmowego SC. A my raczej tego nie wykorzystamy. Z drugiej sttony taki kierowca jest na podglądzie... Więc prywatność rzecz święta
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Jest mail. Już nie działa (łączność premium) :p
8AC0D267-019C-4783-BB18-1E88D0409F89.jpeg
 
Last edited:

SkropMe

Zadomawiam się
Jest mail. Już nie działa (łączność premium) :pView attachment 8317
Tak, mi też zabrali.
Mam kartę 100gb internetu Play odnawiany co miesiąc (płace 5zl/mies- opłaca się) wiec chyba strumienie muzyki, przeglądarka itp może z niej działać jak udostępnię wifi. Bardzo fajnie wyglada wizualizacja ruchu drogowego w sumie bo map satelitarnych nie potrzebuje wiec na razie się chyba obejdzie bez.
 
Last edited:
Top