danielm

Pionier e-mobilności
Ja w Play mam karte z internetem 100gb i płace 5zl miesięcznie ale tej oferty już nie ma, dlatego szkoda też rezygnować 😅
Czy podgląd z kamer będzie działać jak udostępnię wifi?
nie. mam u siebie w garażu wifi, podgląd działa tylko jak się ma premium i tylko 15min na dobe
 

adamk

Nowy na Forum
Hej,
Tak teraz patrzę na specyfikację modelu 3 RWD vs LR i Perf.

Czy mam rozumieć że ładowanie RWD nawet po zakupie WC nie osiągnie 11kW? Ładowanie będzie takie jak w Mobile Connectorze?

LR/Perf
  • Supercharging Max/Payment Type
    250 kW Max; Pay Per Use
  • Onboard Charger Max
    11.5 kW max (48A)


RWD
  • Supercharging Max/Payment Type
    170 kW Max; Pay Per Use
  • Onboard Charger Max
    7.6 kW max (32A)
 

danielm

Pionier e-mobilności
Hej,
Tak teraz patrzę na specyfikację modelu 3 RWD vs LR i Perf.

Czy mam rozumieć że ładowanie RWD nawet po zakupie WC nie osiągnie 11kW? Ładowanie będzie takie jak w Mobile Connectorze?

LR/Perf
  • Supercharging Max/Payment Type
    250 kW Max; Pay Per Use
  • Onboard Charger Max
    11.5 kW max (48A)


RWD
  • Supercharging Max/Payment Type
    170 kW Max; Pay Per Use
  • Onboard Charger Max
    7.6 kW max (32A)
na pewno patrzysz na europe/polske? to mi wygląda na USA
 

danielm

Pionier e-mobilności
Racja, dla PL pozostaje inf o 170 kW
Ale nie ma w ogóle informacji Onboard Charger Max
do tej pory to było 11KW, nie wiem czy ma sens montowanie dwóch różnych ładowarek. hamerykanie jeszcze nie wynaleźli prądu trójfazowego więc pewnie u nich ma sens montowanie dwóch różnych ładowarek jednofazowych
 

adamk

Nowy na Forum
Dzięki wielkie, bazowałem na tym co było na stronie ze specyfikacją auta a tej powyzszej informacji nie mogłem znaleźć. Co prawda tutaj nie ma podzielonego tego na RWD, LR i Perf, ale skoro mówicie że nikt nie słyszał o tym żeby miało na EU być inaczej, to narazie zakładam, że będzie 11kW.
Jestem jeszcze przed odbiorem, więc sprawdzę jak będę miał auto u siebie.

Mam jeszcze jedną zagwozdkę. Czy żeby dostać się do klucza API i refresh tokena, trzeba mieć dostęp do głównego konta, czy konto kierowcy wystarczy?
Podobno mam dostać konto kierowcy, ale chciałbym móc się spiąć z API, żeby używać apek typu TeslaMate i ogólnie sobie przez API zautomatyzować łądowanie w zależności od prądu generowanego przez PV.
Jako kierowca też nie miałbym dostępu do zgłoszeń serwisowych (np żeby zamówić wall connector) ?
 

ciastek

Pionier e-mobilności
Jako kierowca też nie miałbym dostępu do zgłoszeń serwisowych (np żeby zamówić wall connector) ?
https://www.tesla.com/support/how-add-or-remove-drivers :
Jeśli dodasz kierowcę, będzie on miał dostęp do wszystkich funkcji aplikacji Tesla dla Twojego pojazdu, z wyjątkiem możliwości zakupu aktualizacji.
Więc chyba tak. Choć w sprawie zakupu TWC to i tak na maila. https://forum.elektrowoz.pl/threads/tesla-model-3-dostawy-iii-kwartal-2022.2319/post-54840
 

Rafalski

Posiadacz elektryka
Panowie mam pytanie, jak ustawie dosyć głośno muzykę to zaczynaja brzęczeć plastiki od pasów na słupku czy u was tez tak jest? Czy macie na to jakieś fajne rozwiązanie?
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Czy podgląd z kamer będzie działać jak udostępnię wifi?
Bez premium connectivity w aucie nawet znika opcja na możliwość zdalnego podglądu z kamer.
Ciekawostka: wczoraj dokładnie o 21:55 (godzina w której przyszedł mail o tym, że łączność premium ulega wygaśnięciu) moja Teslunia została wybudzona ze snu i tak juz pozostała wybudzona do rana. Tak jakby to, że PC wygasa wiąże się z jakimś mini apdejtem w aucie (np. wyłączenie spotify, ukrycie opcji od ruchu ulicznego, map satelitarnych i chociażby switcha od podglądu z kamerek).
 
Top