danielm

Pionier e-mobilności
Bez premium connectivity w aucie nawet znika opcja na możliwość zdalnego podglądu z kamer.
Ciekawostka: wczoraj dokładnie o 21:55 (godzina w której przyszedł mail o tym, że łączność premium ulega wygaśnięciu) moja Teslunia została wybudzona ze snu i tak juz pozostała wybudzona do rana. Tak jakby to, że PC wygasa wiąże się z jakimś mini apdejtem w aucie (np. wyłączenie spotify, ukrycie opcji od ruchu ulicznego, map satelitarnych i chociażby switcha od podglądu z kamerek).
mi wczoraj o 22 skończyło się ładowanie do 100%, dziś rano miałem 97% więc możliwe że też sobie filmy oglądała po nocach :)
 

PioWi

Zadomawiam się
Też tak macie ? Telefony wychodzące widać na tablecie jak te z książki ale przychodzące tylko jako numery (bez książki kontaktowej) ?
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Nie przygladłem sie ale niektóre przed nazwa mają jakąś ikonke a niekóre nie maja nic. Ikonka kojarzyła się z ksiazką, ale wszystkie mam nazwane , nie mam żadnych cyferek. I w telefonie widze domyslnie tylko ostatnie połaczenie z danym kontaktem a w aucie wszystkie połaczenia
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Tak apropos podłączania telefonu i wygaśnięciu PC... Jest może jakiś patent na to, że Wi-Fi automatycznie nie podłącza się do hotspota z iPhone'a? Trzeba chociażby wejść w telefonie w menu z hotspotem i wtedy nagle magicznie tesla go zobaczy i się z nim połączy. Tak jakby iOS go dezaktywował/usypiał..
 
Top