Phitherek_

Posiadacz elektryka
Dobra, to wracając do tematu szybkie pytanie - czy moglibyśmy nie robić dalej z tego wątku spamowiska? :)
 

Michal

Moderator
Najgorzej, że administrator usunie spam, a u Bronka w odpowiedzi zostaną linki i całe usuwanie na marne...
@Bronek, wywal linki z cytatu albo najlepiej całą wiadomość, bo nic nie wnosi ;)
 

slaveq

Pionier e-mobilności

gim-kg

Pionier e-mobilności
Czy iPhone 14 Pro max mieści się na ładowarce indukcyjne w TM3/Y?
Mieści się ale nie ładuje. Musisz położyć telefon do góry nogami aby się ładował. Chodzi tu pewnie o umiejscowienie cewki indukcyjnej. Sprawdzane w kilku modelach TM3. Co dziwne w TMX ładuje się normalnie.
 

Zychu02

Zadomawiam się
Witajcie, poszukuje odpowiedzi na kilka pytań, jak ktoś by był uprzejmy

# Gdzie dzwonic aby ktoś z sales'ow odebrał telefon, bo nie moge się dodzwonić do Tesla Warszawa od 2 dni. Ma ktoś jakiś numer bezpośredni do sprzedaży ?
# Na stronie jak wybiera się formę płatnośći ( leasing) jest tam podana wartość szacunkowa. Czy dopiero po zamówieniu auta i opłacie 1200 zł, dostanę wersje finalna ? Mam zamówioną KIA EV6, i chciałem porównać leasingi bo według strony Tesli, wychodzi prawie 500 zł taniej miesiecznie na korzyść Tesli,
# Jak wygląda serwis w przypadku awarii, czy jak np samochód nie ruszy mi spod domu, i bedzie wymagana wizyta w serwisie, to musze na własny koszt wysyłać auto do Berlina bądź Warszawy ( mieszkam w Szczecinie).

Z góry dziękuje za wszystkie porady/odpowiedzi
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Witajcie, poszukuje odpowiedzi na kilka pytań, jak ktoś by był uprzejmy

# Gdzie dzwonic aby ktoś z sales'ow odebrał telefon, bo nie moge się dodzwonić do Tesla Warszawa od 2 dni. Ma ktoś jakiś numer bezpośredni do sprzedaży ?
# Na stronie jak wybiera się formę płatnośći ( leasing) jest tam podana wartość szacunkowa. Czy dopiero po zamówieniu auta i opłacie 1200 zł, dostanę wersje finalna ? Mam zamówioną KIA EV6, i chciałem porównać leasingi bo według strony Tesli, wychodzi prawie 500 zł taniej miesiecznie na korzyść Tesli,
# Jak wygląda serwis w przypadku awarii, czy jak np samochód nie ruszy mi spod domu, i bedzie wymagana wizyta w serwisie, to musze na własny koszt wysyłać auto do Berlina bądź Warszawy ( mieszkam w Szczecinie).

Z góry dziękuje za wszystkie porady/odpowiedzi
1. Bardzo ciężko się do nich dodzwonić... Trzeba próbować. Ale może ktoś podpowie jakiś aktualnie odbierany (w miarę) numer telefonu.
2. To na stronie to jest oferta najmu długoterminowego. Dlatego wydaje się tak korzystna.
3. Tesla daje darmowy assistance w przypadku awarii objętej gwarancją, w zasięgu do 800km :cool: (źródło)
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Nie ma dzialu sprzedaży jako takiego.
Jak powisisz na telefonie kilkanascie minut zgosi się Centralai Cie przekieruje. Ale nie kupisz auta w salonie nie ta metoda.
Leasing najlepiej załatwiać samemu i dac do porównania ten co masz. Dobry broker to ogarnie
 

Zychu02

Zadomawiam się
Dzięki bardzo za odpowiedzi.

Może dla innych w podobniej sytuacji, to dzwoniłem do Santander Consumer Multirent, bo oni maja leasing z promocja na tesle przy wpłacie 10%, wiec jakby ktoś szukał to mają najlepsze warunki na chwilę obecna.

To jeszcze zapytam, któs użytkuje Tesle z dala od serwisu w Warszawie ? Jak to wyglądą, bo w Szczecinie nie ma serwisu ani żadnego autoryzowanego serwisu, czy to znaczy ze z każdą pierdołą musze jechać do Berlina/ Warszawy, a potem jechać z powrotem aby odebrać auto ?
 
Top