Michal

Moderator
Jak ostatnio sprawdzałem, to na stronie zniknęły i teraz faktury są już tylko w plikach i, co jest jednak trochę upierdliwe przy zbieraniu dokumentów dla księgowej.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Mi brakuje tego co bylo czyli po kliknieciu na limit do ktorego chcemy ładować nie pokazuje jak kiedyś przewidywanego zasiegu .Sa tylko procenty
 
Last edited:

Pabloss

Posiadacz elektryka
Jak ostatnio sprawdzałem, to na stronie zniknęły i teraz faktury są już tylko w plikach i, co jest jednak trochę upierdliwe przy zbieraniu dokumentów dla księgowej.
są już tylko w plikach, ale chodzi ci o aplikację mobilną ? bo przez www to nadal nie znalazłem. Ma faktury ale za auto, instrukcje i zamówienie, ale za ładowanie to już nie.
 

Michal

Moderator
Autokorekta mi chyba poprawiła "w aplikacji" na "w plikach" :p Chodziło mi o to, że od jakiegoś czasu są już tylko w aplikacji i to jest upierdliwe, bo trzeba je przerzucać żeby zebrać FV. Kiedyś na stronie była zakładka Ładowanie, a teraz jej nie ma.
 

Michal

Moderator
Chodzi o ten pizdryk po prawej od zielonego paska. Do ładowania to nic nie zmienia, auto tylko daje znać, że przy zejściu do zera to zero jest trochę "wyżej" niż normalnie..
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Koledzy mam takie pytanie, a właściwie prośbę czy możecie polecić fajny uchwyt na telefon. Przejrzałem już wiele i nie mogę się zdecydować. chciałbym aby był minimalistyczny i nie koniecznie z ładowaniem. Może macie coś takiego u siebie ?
 

Michal

Moderator
Jeśli nie masz ładowania indukcyjnego, to zmień telefon na taki, który ma i kładź go na dedykowanym miejscu ;)
Telefony odbierzesz z auta, SMSy przeczyta, nie obsługuje tylko komunikatorów.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Telefon mam z ładowaniem indukcyjnym, ale chodzi mi o uchwyt do niego. Nawigowanie np. do ładowarek GreenWay będzie łatwiejsze jak będzie w innym miejscu niż na ładowarce indukcyjnej Tesli.
 

Michal

Moderator
Telefon mam z ładowaniem indukcyjnym, ale chodzi mi o uchwyt do niego. Nawigowanie np. do ładowarek GreenWay będzie łatwiejsze jak będzie w innym miejscu niż na ładowarce indukcyjnej Tesli.
Sprawdź czy nie masz przypadkiem potrzebnych ładowarek w nawigacji wbudowanej w auto. Nawet jeśli nie, to polecam po prostu ustawić nawigację w aucie na adres ładowarki - jest znacznie łatwiej niż używać telefonu. Ja od ponad 2 lat nie mam uchwytu i nie brakuje mi go dlatego podpowiadam jak się obejść bez niego, ale oczywiście jak chcesz, to ja nie doradzę ;)
 
Top