xcszuv

Zadomawiam się
A tak z innej beczki skoro Tesla To taki tablet na kółkach 😀 .
Jest jakiś trick na wgranie, wyświetlenie fotoradarów i kontroli drogowych na mapie ? Czy zostaję drugi telefon z włączonym Janosikiem który komunikaty daje przez głośnik telefonu żeby w kółko nie przerywa muzyki .
Jakoś od momentu zakupu TM3 sobie nie ufam :)
 
Last edited:

Michal

Moderator
Telefon z yanosikiem.
Były jakieś tam pomysły, że Tesla może kiedyś wprowadzić sklep z aplikacjami i wtedy sky is the limit. Ale to tylko plotki niczym nie potwierdzone.
 

refi1234

Posiadacz elektryka
Miałem te
A tak z innej beczki skoro Tesla To taki tablet na kółkach 😀 .
Jest jakiś trick na wgranie, wyświetlenie fotoradarów i kontroli drogowych na mapie ? Czy zostaję drugi telefon z włączonym Janosikiem który komunikaty daje przez głośnik telefonu żeby w kółko nie przerywa muzyki .
Jakoś od momentu zakupu TM3 sobie nie ufam :)
Miałem ten sam problem. Oto mój patent:
1/ uchwyt narozny 'Spigen' na ekran lub 'Brodit - ProClip' (ten na wprost przed kierownicą) aby było w zasiegu wzroku na wprost podczas jazdy
2/ Gdy Brodit Proclip to do uchwytu doklejony magnes, gdy Spigen to magnes juz jest
3/ w yanosiku kupiony 'Yanosik alert' za 199 zl i doklejona z tyłu blaszka aby mocowac go do magnesu uchwytu
4/ telefon z wlaczonym yanosikiem luzem do schowka lub na tace

Jest problem, piszczy i mruga i zwalniasz, Yanosikowa nawigacja jest i tak o d...e rozbić
 

dawson

Fachowiec
Cześć. Możliwe że już było ale ostatnio mam mało czasu więc ponowie pytanie (przepraszam)
Czy u Was , po ostatnim update, zmieniły się wartości w wykresie zużycia energii ? U mnie jest 24 do 35kWh/100km. Nie pokrywa się to z tym co mam w menu "podróże" i oczywiście w rzeczywistym zużyciu. Jakby było zawyżone o 8 do 10kWh
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
@dawson temat poruszany tutaj

Pomógł podwójny reset
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Koledzy nie mam tej opcji. Nie wyświetla mi się prędkość w kwadraciku. Może to wynika że mam podstawowy autopilot, albo coś źle robię lub nie mam zaznaczonej odpowiedniej opcji. Jak rozumiem opcja taka powinna włączyć się po włączeniu tempomatu i po rozpoznaniu znaku przez samochód.
Zrzut ekranu 2023-04-2 o 11.26.05.png
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Tam się wyświetla ograniczenie prędkości, na mojej drodze dojazdowej się nie wyświetla bo to prywatna droga, ale przez 99% tam się wyświetla coś. Nie dawno nawet ograniczenie do 10 ton, złapało mi jako ograniczenie do 10km/h
 
Top