Michal

Moderator
Jak będziesz potrzebował to odłączaj. Jak nie to niech stoi. Nie trzeba specjalnie chodzić i zawsze wtedy łatwiej naładować więcej w razie potrzeby.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Tam się wyświetla ograniczenie prędkości, na mojej drodze dojazdowej się nie wyświetla bo to prywatna droga, ale przez 99% tam się wyświetla coś. Nie dawno nawet ograniczenie do 10 ton, złapało mi jako ograniczenie do 10km/h
Tak to wiem tylko u mnie nie wyświetla tego ograniczenia w kwadracie i nie mogę na niego kliknąć aby jechał zgodnie z ograniczeniem. Muszę się jeszcze temu przyjrzeć.
 

Michal

Moderator
Tak to wiem tylko u mnie nie wyświetla tego ograniczenia w kwadracie i nie mogę na niego kliknąć aby jechał zgodnie z ograniczeniem. Muszę się jeszcze temu przyjrzeć.
Zrób restart. Nie powinieneś w ogóle mieć tego kwadratu, bo w EU nie ma takich ograniczeń, tylko są kółka.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Zrób restart. Nie powinieneś w ogóle mieć tego kwadratu, bo w EU nie ma takich ograniczeń, tylko są kółka.
Czyli w naszym przypadku będzie się to wyświetlać nie w prostokoncie tylko jako ograniczenie w kółku i gdy kliknę to Auto dostosuję prędkość do ograniczenia dobrze to rozumiem ?
 

Michal

Moderator
Czyli w naszym przypadku będzie się to wyświetlać nie w prostokoncie tylko jako ograniczenie w kółku i gdy kliknę to Auto dostosuję prędkość do ograniczenia dobrze to rozumiem ?
Tak.
 

daniel

Señor Meme Officer
Czy odłączać auto po naładowaniu w garażu do 70% z gniazdka, czy ma tak sobie stać i odłączyć dopiero jak będę wyjeżdżał ?
Podłączona Tesla to szczęśliwa Tesla.
 

SylB

Fachowiec
Jak się wył. blokadę drzwi. Podjeżdżam pod szkołę i młody nie może wsiąść bo drzwi zablokowane. Nie mieszkam w LA gdzie napady na skrzyżowaniu są chyba normą tylko w Pcimiu.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Jak się wył. blokadę drzwi. Podjeżdżam pod szkołę i młody nie może wsiąść bo drzwi zablokowane. Nie mieszkam w LA gdzie napady na skrzyżowaniu są chyba normą tylko w Pcimiu.
W instrukcji jest:
1. park i kłódka na ekranie
2. 2x park (pierwsze ustawia park a drugie działa jak kłódka)
 
Top