daniel

Señor Meme Officer
Pytanie mam takie, samochód stoi na mieście, wiem że ma zasięg sieci, w appce nie mogę go aktywować - np włączyć sentry mode i zobaczyć podglądu, jest tylko informacja Ostatnio widziany 43min temu. Jak to działa lub dlaczego to nie działa?
Mam coś takiego dziwnego, że jak jestem podłączony w wifi w mieszkaniu to mam problem z podłączeniem. Przełączam się na dane mobilne to łączy się bardzo szybko.

Włączyłem w routerze sieć 5GHz, bo 2.4 jest strasznie zawalone sieciami w bloku. Każdy router z kablówki odpala jakąś i potem jest pełno śmieci, których nikt nie używa. Od jakiegoś czasu np. Chromecast mi się rozłączał z wifi. Przejście na 5GHz pomogło.
Jak dostanę samochód z powrotem to spróbuję to przetestować.
 

danielm

Pionier e-mobilności
W czasie Q3'22 mówili bez zaznaczania, że chodzi o US
Kiedy to skonkretyzowali?
nigdy, jak mówią ogólnie to znaczy usa, jak mówią że cały świat to cały świat. dla przeciętnego amerykanina usa to cały świat. dla większości mediów amerykańskich które pisza o tesli usa to cały świat. a za tymi mediami europa po prostu przepisuje. nie da się odejść od kwartalnych zrywów w europie jeśli auta są raz na kwartał transportowane z Chin. model y dopiero powoli przechodzi w tryb stałych dostaw ale i tak do końca kwartału place wydawnicze muszą być puste
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Mam coś takiego dziwnego, że jak jestem podłączony w wifi w mieszkaniu to mam problem z podłączeniem. Przełączam się na dane mobilne to łączy się bardzo szybko.

Włączyłem w routerze sieć 5GHz, bo 2.4 jest strasznie zawalone sieciami w bloku. Każdy router z kablówki odpala jakąś i potem jest pełno śmieci, których nikt nie używa. Od jakiegoś czasu np. Chromecast mi się rozłączał z wifi. Przejście na 5GHz pomogło.
Jak dostanę samochód z powrotem to spróbuję to przetestować.
Wg tesli 5ghz nie jest obslugiwane… dlatego pewnie masz problem.
 

Michal

Moderator
Wg tesli 5ghz nie jest obslugiwane… dlatego pewnie masz problem.
Hm... to chyba nie prawda - jest obsługiwane. Sprawdź jaki masz kanał, bo u mnie 5GHz działa normalnie.
 
Last edited:

bart_zaw

Posiadacz elektryka
chodzi mi o to ze mam kilkaset ulubionych w starym koncie (nazywane „prywatne”) a nie chce już za nie płacić. Jeżeli mam możliwość posiadania tylko konta Teslowskiego to wole takie ale chciałbym mieć te kilkaset ulubionych prywatnych na koncie teslowskim. Nie chciałbym ich przenosić ręcznie oczywiście !

sprobuj tylko ze spotify do spotify
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Hm... to chyba nie prawda - jest obsługiwane. Sprawdź jaki masz kanał, bo u mnie 5GHz działa normalnie.
Cos musialo mi sie pomieszac, ale zakladal bym sie ze nie dziala na 5GHz :)
 

tomA

Posiadacz elektryka

Michal

Moderator
Cos musialo mi sie pomieszac, ale zakladal bym sie ze nie dziala na 5GHz :)
No to być przegrał ;)
Ja chyba nawet gdzieś tutaj pisałem, że na 5Ghz mam lepszy zasięg i nie rwie mi połączenia.
 
Top