Tesla - awaryjność - co się zepsuło i po jakim przebiegu.

Michal

Moderator
Ja raczej z PV u siebie, więc jak już to w kolejce przed Tobą raczej rzadko:)
Takie żarty tylko - nie bój nic i kupuj ;) Jak nie trafisz jak @cooler, to będzie git, bo wszystkie inne auta raczej były ok, ale on jest tylko jeden, więc szanse na taki egzemplarz masz małe - chyba, że odkupisz od niego :D
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Myślę, że odkupienie od coolera uratuje ten egzemplarz. Coś czuje że tu tkwi problem.
Psuje ten samochod, Musk powinien Go pozwać. W innych rękach odżyje.
Szkoda auta, "a takie fajne... amerykańskie"
:)
Z drugiej strony, powinien od Muska dostać Roadstera za cierpliwość, jesli z tym psuciem, to nieprawda!
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Na samym początku (trzy lata temu) na forum mieliśmy jeszcze jednego kolegę, który miał podobną ilość problemów co @cooler. Nie podam nicka, bo może sobie nie życzy ale w historii można odnaleźć. Miał biała teslę chyba SR z USA, baaardzo źle wykonaną. Czasem pojawia się na forum ale jest już dużo mniej aktywny.
 

Krystian85

Nowy na Forum
Minęło nam z teslą radośnie 3 miesiące, HL Long Rangę - przejechaliśmy ponad 3000km.
- Przy odbiorze - zero uwag
- Przy około 1000km - zaczęło "rezonować" w okolicach ekranu - Serwis mobilny poprawił mocowanie ładowarki indukcyjnej i nastała cisza (miejsce z którego to dochodzi sam zdiagnozowałem)

- Przy .... Głupia sprawa, bo kupując auto obiecywaliście, emocje, wrażenia z kontaktu z serwisem, niezapomniane chwile w zimnym aucie, spalanie jak w ciężarówce zimą, generalnie życie pełne wrażeń, urozmaicone wizytami w ząbkach lub innych zachodnich landach.

I trochę mam do Was pretensje, bo nic z tego nie miało miejsca, samochód jest do bólu nudny, ładuje - odjeżdżam, ładuje - odjeżdżam.
Nic nie brzęczy, nic nie odpadło, ogrzewanie w dupsko grzeje aż parzy, spalanie 1/4 tego co wydawałem na benzynę, a kawy się w serwisie do tej pory nie napiłem - bo serwis przyjechał do mnie i sam musiałem kawę zaproponować :)

A nie ... przepraszam, jeszcze kamyk mi uderzył w drzwi na trasie, z pod kół innego pojazdu, i to też była tesla ... wiec suma summarum - wina tesli

Wprawdzie spalanie, trochę mi tą nudę rekompensuje, ale powiem Wam szczerze, że ktoś z Was mógłby się poczuć i za to wprowadzenie mnie w błąd, użyć tego pie....go referala ... Byłoby Ku...a miło :)


View attachment 16429View attachment 16430
Dramatyczna jakość lakieru Tesli to już jak legenda - tylko że prawdziwa. Widzę że mimo upływu lat nic się nie zmieniło. A co do nudy w Tesli trzeba było wziąć performance. Nie nudziłbyś się :) i często wymieniał opony.
 

jnsk3k

Zadomawiam się
Jak czytam ten wątek to trochę przechodzi mi ochota na tm3. Mam nadzieję że tutaj skumulowane osoby z problemami... A osoby z bezawaryjnymi Teslami smigą i nie piszą

U mnie TM3 RWD LFP odbiór czerwiec 2022, obecnie przebieg 26 tys km, absolutnie nic się nie działo, nie byłem ani raz w serwisie.

Raz musiałem zrobić restart systemu z rolek bo nie grało radio xd i to wszystko :)
 

Agacia76

Posiadacz elektryka
U mnie tez bez żadnych problemów TM3 LR od czerwca 2022 już mam 43 000 i jak na razie coś mi lekko poskrzypuje przy mrozach w środku ale generalnie super😉
 

ypl

Pionier e-mobilności
Odbiór auta koniec marca 2023, TMY LR.
Po odbiorze brak uwag i zgłoszeń do serwisu. Aktualnie 19k kilometrów jest przejechane, i nic się nie dzieje.
 

AntoniFerdynand

Posiadacz elektryka
Gdzie jest admin/moderator?! Przecież tu ludzie nie na temat piszą, wątek do posprzątania!!!1111jedenjedenjedenaście
;-)
No jako moderator mam kłopot ze sprzataniem bo nawet nie do końca wiem gdzie ten 1111 się schował
 
Top