TESLA - ciekawostki

Michal

Moderator
No to zaczyna się rezygnowanie z radaru nawet w autach, które go mają - 2022.20.9:

Trochę będę chyba tęsknił, bo podobało mi się opowiadanie ludziom jak to moje auto widzi 2 auta do przodu bo odbija wiązkę radaru od drogi pod pierwszym autem :)
 
Last edited:

solik

Pionier e-mobilności
szkoda ze odleglosc od minimum 2, duze pole dla tych ktorzy lubia sie wciskac przed auta.. dlatego nie lubie jezdzic na aktywnym tempomacie po PL :)
 

Michal

Moderator
Moim zdaniem to ustawienie kompletnie nie zmienia odległości tylko agresywność ruszania. Przy ustawieniu na minimum też się wciskają.
 

pluto

Pionier e-mobilności
W ofercie Tesli PL pojawił się nowy wariant modelu Y z baterią LFP , zasięgiem WLTP 455 km (koła 19") oraz nową ceną 274 990 zł ;)

y.jpg
 

JareG

Pionier e-mobilności
Chyba na styk, przy 100% odliczeniu VAT.. ale Y za mniej niż 300k, i to sporo mniej - fajnie :)

Pozdrawiam
 

Michal

Moderator
Przyszło mi dzisiaj do głowy, że Tesla już teraz powinna się rozglądać za lokalizacjami dla kolejnych 3-4 fabryk, bo skoro co roku mają w planach zwiększanie produkcji o 50%, to za minimum 2 lata już powinny ruszać. Ciekawe kiedy zaczną się pojawiać jakieś newsy o tym.

Mieli jakieś plany na Indie, ale tam coś się nie mogą dogadać z rządem (50% cło na importowane auta) i chyba w końcu nic tam nie powstanie. Ciekaw co będzie się dalej działo w tym temacie.
 
Top