Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Piciu

Zadomawiam się
ni
Ciekawe czy będą czekać czy zaczną wydawać w lipcu. Strzelam że viny już są przydzielone :(
Nie sadze.Teraz bedzie w okolicy Suezu. Pierwszy wyładunek Barcelona 23 czerwca. Następnie udaje się do Southampton 29 czerwca i Zeebrugge 1 lipca. To miało wyglądać inaczej ale awaria i tydzień naprawy zrobiło nam kawal.Zobaczymy czy może teraz się uda i AWD będą na pokładzie
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Wreszcie dzisiaj odebrałem swoją TM3 RWD czarna, czarny środek 18"aero. Zamówiona 13 stycznia. Jestem wśród tych 8 "szczęśliwców" których laweta utknęła w Czechach więc przewiezienie auta z portu w Słowenii do Ząbek zajęło dokładnie tyle samo czasu co przepłynięcie statku z Shanghaju do Słowenii :(
Marudzisz, a jak auto ? 😉
 

Slomcio

Zadomawiam się
Wczoraj byłem w tesli przejazdem. Niby ma wypłynąć 7 statków które miały być w Q2, jakoś w połowie lipca, na każdym po 5k samochodów. Mają planować wydawanie samochodów po 15 sierpnia - Viny powinniśmy dostać na koniec lipca.
 

dawson

Fachowiec
Wczoraj byłem w tesli przejazdem. Niby ma wypłynąć 7 statków które miały być w Q2, jakoś w połowie lipca, na każdym po 5k samochodów. Mają planować wydawanie samochodów po 15 sierpnia - Viny powinniśmy dostać na koniec lipca.
To by się zgadzało , u mnie odbiór 14sierpnia 28września.

Wreszcie dzisiaj odebrałem swoją TM3 RWD czarna, czarny środek 18"aero. Zamówiona 13 stycznia. Jestem wśród tych 8 "szczęśliwców" których laweta utknęła w Czechach więc przewiezienie auta z portu w Słowenii do Ząbek zajęło dokładnie tyle samo czasu co przepłynięcie statku z Shanghaju do Słowenii :(


Zazdroszczę ( tak zdrowo :p ) Mat :) Zamawialiśmy tego samego dnia taką samą 3kę :)
 

Mat

Zadomawiam się
To by się zgadzało , u mnie odbiór 14sierpnia 28września.




Zazdroszczę ( tak zdrowo :p ) Mat :) Zamawialiśmy tego samego dnia taką samą 3kę :)
O widzisz, czyli...łaska Muska na pstrym koniu jeździ... Tak swoją drogą to, to przydzielanie VIN jakieś randomowe jest.

Dla zainteresowanych trochę dat:
Moja ma datę produkcji 29 kwietnia, statek wypłynął 10 maja, w Słowenii do Koper przypłynął 1 czerwca. Pierwsza konkretna data odbioru to 6 czerwca, przekladana wielokrotnie. Odebrana dzisiaj. Karta pojazdu i inne kwity wystawione 31 maja. Przyporządkowany VIN w kodzie strony pojawił się 21 maja, natomiast w aplikacji i na koncie dopiero 1 czerwca.

Nie sądzę by można z tego wyciągać jakieś daleko idące wnioski, ale może komuś do szacunków się przyda ;)
 
Last edited:
Top