Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

danielm

Pionier e-mobilności
Hej, pytanie do tych, którzy mieli to szczęście odebrać TM3 Standard range w Q2. Z jakim zasięgiem w kilometrach przy naładowaniu do 100% odebraliście samochody? I czy juz wam spadło/wzrosło?
U mnie było dokładnie 439km po przejechaniu niewiele ponad 2100km teraz pokazuje 436km i teraz mała zagwozdka bo zbiegło się to z update do wersji oprogramowania 2022.20.7 i nie wiem czy już mi się zaczęła degradacja LFP czy to zmiana softu?
to jeszcze dorzuce do pieca w Twoich dywagacjach na które nikt Ci nie odpowie bo skąd ma wiedzieć... inna temperatura baterii :)
 

Mat

Zadomawiam się
to jeszcze dorzuce do pieca w Twoich dywagacjach na które nikt Ci nie odpowie bo skąd ma wiedzieć... inna temperatura baterii :)
Nie wdając się w dywagacje ;) , nie mówimy o realnym zasięgu zależnym od wielu czynników tylko o wartościach referencyjnych podawanych przez soft. Popatrz na odpowiedź Kashotzkee. Zbieżność przypadkowa?

BTW
Kashotzkee dziękuję za odpowiedź
 

danielm

Pionier e-mobilności
Nie wdając się w dywagacje ;) , nie mówimy o realnym zasięgu zależnym od wielu czynników tylko o wartościach referencyjnych podawanych przez soft. Popatrz na odpowiedź Kashotzkee. Zbieżność przypadkowa?

BTW
Kashotzkee dziękuję za odpowiedź
wiem o czym mówimy. dogrzejesz baterie wejdzie ciut więcej energii, choć na LFP się nie znam
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Mam dokładnie tą samą sytuację. Przebieg 5tys. km. Wcześniej zawsze, za każdym razem dobijał do 439km. Od paru dni do 437km. Nie jest to duża różnica, także się tym nie przejmuję, ale taki jest fakt. Jeśli kilka osób pisze na forum, że ma tak samo w tym samym czasie, to może to jednak soft. Tym bardziej, że w aktualizacji .7 zmieniali różne drobiazgi mające wpływ na obliczany zasięg
 
Top