Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Michal

Moderator
Raczej nie przywiozą, tylko wystawią przed bramę salonu i wycisną z Ciebie podpisanie, że odebrałeś ;)
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Jak dostaniesz fakturę i opłacisz, to już nikt ci tak szybko samochodu nie zabierze.
Fakturę dostajesz z Vinem. Jak ją opłacisz, to kurier przywiezie ci dokumenty do rejestracji i wtedy auto już jest Twoje, nawet jak będzie w Ząbkach stało.
Swoją drogą ciekawe jakie mają procedury, gdyby klient bardzo długo nie odbierał zapłaconego samochodu. Uważam, że jedyne co ewentualnie by mogli, to obciążać za parking.
 

jnsk3k

Zadomawiam się
Pytanie do tych co odebrali w Q2:
Na jakim firmware macie samochód? Ja kliknąłem update jeszcze pod salonem i zaktualizował się do do 2022.11.102, a wg interentu:
"This update is an internal build used by Tesla. The public version is 2022.16.1"
I zastanawiam się czy tak ma być
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Też mam zaktualizowany do 2022.11.102. Aktualizacja była ściągnięta jeszcze w salonie, a instalację robiłem już w domu.
Potem jeszcze była aktualizacja map
 

Mat

Zadomawiam się
Hej, pytanie do tych, którzy mieli to szczęście odebrać TM3 Standard range w Q2. Z jakim zasięgiem w kilometrach przy naładowaniu do 100% odebraliście samochody? I czy juz wam spadło/wzrosło?
U mnie było dokładnie 439km po przejechaniu niewiele ponad 2100km teraz pokazuje 436km i teraz mała zagwozdka bo zbiegło się to z update do wersji oprogramowania 2022.20.7 i nie wiem czy już mi się zaczęła degradacja LFP czy to zmiana softu?
 
Top